Odhalení tajemství a jistých pravdivých okolností vyústí v bitvu proti dvěma nepřátelským silám. (Disney+)

darthvader77

Není to můj šálek kávy se vším tím dramatem mezi Hawkeyem a Kate, které je trošičku moc tlačení na pilu a otravné, takže horší než předchozí epizoda. Nicméně moje favoritka Yelena je tady takež to je dobré. Nejhorší leč stále solidní epizoda. ()

johnsnow

A z vrcholu opäť o pár poschodí nižšie. Jasné, akčná scéna na streche je fajn, ale príchod tej piči Yeleny a úplne cringe rozhovor za stolom, to bolo hnus. Našťastie pasáž s ozdobovaním stromka a veci okolo toho to bolo cool. A samozrejme nezabudli sme ani na povinnú LGBT vsuvku. ()

Matussk

Zatiaľ najlepšia epizóda tohto seriálu. Pri rozhovoroch medzi Kate Bishop a Clintom cítiť veľa emócií a tieto dramaticko-emočné scény sa dobre striedajú so scénami vtipnými tak, aby to nikomu nevadilo. Vidno, že Hailee Steinfeld je dobrá herečka a scenáristi tiež chcú, aby Kate Bishop bola charizmatická, lebo v prvej epizóde som Kate bral ako trochu otravnú postavu, ale každým dielom si získavala moju priazeň viac a viac, až tak, že po pozretí štvrtej epizódy môžem povedať, že patrí medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy Marvelu a dokonca ju mám radšej ako postavu Clinta. 9/10 ()

Tom10000

4.díl. Poté, co proběhne v domě Bishopových docela poklidná večeře, odchází CLint Barton od Kate zdánlivě tam, kam patří, tedy domů za rodinou. Jelikož však snoubenec její matky nevypadá na dvakrát důvěryhodnou bytost, rozhodne se ještě vzít jeho ukradený meč a začít pátrat po mužově původu a funkci. K nemilému překvapení se může jednat o vedoucího Teplákové skupiny. Zároveň mu přijde nová informace o hodinkách, (pravděpodobně Tonyho Starka) dalším šperku, který byl ukraden na ilegální aukci. Kate mezitím čelí náporu ze strany matky i budoucího otčíma, snažící se ji oblbnout a zmanipulovat, aby se z ní stala hloupá, nevinná, a zvláště bohatá rozmazlená holka. Kate se však nenechá přesvědčit, a za pomoci skupiny okolo přesvědčených Vikingů uspořádá v jejich (tedy Clintonově a jejím) domě malou oslavu. S Clintem se poté pokusí ukrást hodinky, ty se však nachází v Mayině domě. Tedy v domě dívky, jež patří k vrcholným představitelům Teplákovců. K tomu všemu čelí Clint nové dívce, jedné z Black Widow (patrně odkaz na stejnojmenný film). Z tohotodůvodu rostoucího nebezpečí ukončuje Hawkeye s (logicky) nešťastnou Kate spolupráci (...). 70 procent. Mírné zlepšení, ale v rámci omezených rozsahů. ()

jirikzaboj

Konečně!!! Po třech fakt průměrných dílech přichází ač kratší, tak skvělá epizoda plná nabitých dialogů, emocí a KONEČNĚ chemií mezi oběma hlavními aktéry. Návrat známe tváře a možná i menší hype na 2 závěrečné epizody, ve který jsem už nedoufal. Prosím, tímhle směrem! ()