Na základe zvláštneho správania susedov začne mať Vision podozrenia, no Wanda ho upokojí. (Disney+)

kenkaku

Jako kurva proč to pokračuje dál do 80tek!? Karty jsou na stole, tak sakra jaká je pointa? V sitkomových výstupech totiž nejsou naprosto žádné informace “proč” se děje co se děje. Děj má obrovské díry (pokud Wanda ovládá mysl ostatních a vytváří iluzi, kde se berou její děti? pokud jsou taky iluze, proč je neovládá a chovají se autonomně? Co ty kecy o nemožnosti něco oživit… před Visionem? A vůbec proč s Visionem debatuje, když to VŠE SAMA OVLÁDÁ). Navíc ta patlanina s Quicksilverem (kterou si Marvel nahnojil sám). Proč? Avengers vs X-men. Tohle je jak od DC (Joker/Batman po milionté ani jeden nezapadá do většího konceptu). Matrix to celkem trefil. ()

Martrix

Natahovaná vějička na fanoušky MCU, kteří jsou vyhladovělí a budou vděční za cokoliv. V tom chaotickém vyprávění se ztrácí, že to celé nedává smysl a vše se děje jen tak, aby to vyhovovalo tvůrcům. Na mě to přestává fungovat. Nemám totiž rád, když se záměrná dezorientace ve vyprávění, tváří jako něco originálního a chytrého. ()

Remivsremi

Jednou epizodou, jednou minutou Feige a všichni, kdo stojí za MCU, rozmetali realitu filmových vesmírů. Tohle je jeden z momentů, na který se bude odkazovat jako milník zábavného průmyslu. Proč? Protože dochází k fúzi monumentálních rozměrů! Všichni hlavouni řídící studia proklínají vše okolo sebe, protože nemají někoho jako Feige. Mám husí kůži. Jsem napumpovaný adrenalinem. Navíc to byla výborná epizoda plná smíchu, napětí a velmi reálného smutku. PS: Reklama na útěrky velmi pobavila. Lagos. Když ztropíte nepořádek, který jste nechtěli. Wanda a její trauma ze začátku Civil War. ()

LachtanShows

Pozoruhodný recast jedné kdysi pro Marvel a hlavně Wandinu linku podstatné postavy mi vůbec nevadí, přestože jsem měl v této roli raději původního herce, nikoli toho z vedlejšího vesmíru u Foxů. To, jak dokáže být prozatím stále ještě schovaná Scarlet nebezpečná pro své okolí, zasluhuje páté epizodě pátou hvězdu. ()

Mr.Baboon

Už to vážně chtělo spojení 'sitcomu' a 'skutečné reality'. Wow! Každá epizoda mě něčím dostala, ale tahle všechny překonala. Postupně zjišťujeme, co se to vlastně doopravdy děje ve WestView, Wanda ukáže svoji pravou tvář a záměr, Vision se začíná 'probouzet'... a ta poslední scéna? Okamžitě mi dejte další díl! ()

• Ve scéně, kde je Teyonah Parris podrobena lékařským vyšetřením, můžeme krátce vidět černý ovladač. Ve skutečnosti se jedná o levný bezdrátový prezentér, který se dá koupit na internetu. (Flippo)
  • Ústřední píseň této epizody „Making It Up As We Go Along“ je poctou písni „Believe It Or Not“ ze seriálu The Greatest American Hero (od r. 1981). Seriál pojednává o obyčejném muži, který nabyl superschopnosti a snaží se je ovládnout. (Kubaaa97)
  • Evan Peters si roli Pietra Maximoffa / Quicksilvera zahrál v X-Men filmech studia Fox ještě předtím, než se práva na tyto postavy vrátily plně pod kontrolu Marvelu. (NiWi)