Po krádeži Teseraktu vo filme Avengers: Endgame sa boh falošnosti Loki ocitne pred súdom Úradu Časových Variácií (TVA), kafkovskej byrokratickej organizácie, ktorá existuje mimo čas a priestor. (Disney+)

Simon.Dobes

Napodiv veľké prekvapenie. Veľkým prínosom je určite Owen Wilson, ktorého by som ani nespoznal. Hrá to parádne. Skvelé hlášky a dialógy. Koniec nám napovedal, že to bude ešte zaujímavé. Prvou epizódou si ma to úplne získalo. ()

misiaq

Serialovy Loki a TVA velmi silno pripomina The Umbrella Academy, a ich The Temps Commission... Tiez niekto neznamy rozhoduje o tom co sa moze a co nemoze v roznych casovych liniach... Uvidime ale ako sa to vyvinie dalej. ()

KukulienkaHO

Hiddleston a Wilson ma bavili. Páči sa mi 60-kový/70-kový vizuál TVA. Nič epické či megalomanské. Úplne jednoduché priestory len umocňujú absurdnú komickosť celého tohto úradu. Hudba je vcelku zaujímavá. Zápletka vyzerá slušne. Samozrejme, keď sa niekto chce vŕtať cestovaním v čase, vždycky to prinesie aj nejaké tie logické problémy, čo isto bude prípad aj tohto seriálu, s tým však treba rátať. A to, že tu je minimum akcie... Prosím pekne, hádam sa ani len nedalo očakávať, že to bude akčná smršť.🤔 ()

swenyx

Tak trošku jiná marvelovka, a zároveň můj první Marvel seriál co sleduji a panečku zatím to vypadá zajímavě. Atmosféra super a zápletka s agenturou která ovládá tok času a zamezuje paralelním světům zní jako skvělý nápad, uvidíme jak se to vyvine. ()

Fearghast

Z prvního dílu je hodně cítit potenciál a předpokládám, že se stejně jako předchozí seriály Marvelu (WandaVision, Falcon) rozjede po obligátním "představování" k lepšímu. Prostředí s potenciálem, provedení zatím kulhá. ()

xterri

Mam pocit, ze jsem videla uplne jiny dil, nez vsichni zatim hodnotici a nebo jsem z jine planety/casove linie. Moc jsem se na tenhle serial a Lokiho linku tesila. Konecne linka o zaporakovi :) a navic mam Hiddlestona jako herce hodne rada. Ale po skonceni prvniho dilu jsem mela na jazyku jedine slovo "sracka". Pro me velke zklamani a start plny nelogicnosti, kdy Buh snazici se ovladnout cely svet a vyvrazdit cely New York, par minut po te, jen po shlednuti jednoho videa, zkrotne jako beranek. Hodne lidi to "prirovnava" k Rick and Morty. Mozna tady bude ten zakopany pes. Ja bych radsi klasictejsi Marvel. Doufam, ze ty dalsi dily budou lepsi. ()

EricNor

Stokrat lepsi nez Wanda a Fakcon. Doufam, ze si Loki udrzi svuj styl, ze nesklouzne sebeuvedomeni a bezprecedentniho pachani dobre ve jmenu idealu. Arogantni sebestredny Loki je proste skvělý. Ne nadarmo je moje nejoblibenejsi postava Marvelu. ()

Herynaid

Upřímně jsem první epizodu čekal akčnější, ale tohle je o dost lepší. Uvedení TVA je stručné a zároveň Loki, který si projde už v první epizodě na konci změnou. Osobně mě baví vždy jeho znechucený pohled na avengers a také bych rád pochválil fajn vtip na Tonyho. ()

JamaicaHadra

Není nad to, když bůh lži a falše zjišťuje, že vlastně není vůbec bohem, teda alespoň na místě, kam je za záhadných okolnosti přemístěn. Vše je pro něj o to nepochopitelnější, když propadá jedním patrem absurdnosti za druhým, přičemž jej konfrontují s jeho vlastními činy a skutky. O to děsivější je skutečnost, že za to vše, co doposud udělal, musí nést zodpovědnost a posléze i následky. ()

Tom10000

1.díl. Poté, co v roce 2011 ukradne Loki Tesserakt, a tím v podstatě změní celou svoji budoucnost, tak jak ji známe z ostatních filmů, dostává se tento Bůh falše do podivného světa TVA, kde čelí mnoha obtížím. Nejprve musí podepsat ortel nad svým dosavadním životem, aby následně stanul před soudem, jenž ho může Resetovat, tedy vrátit zpět do reality, v níž by ale k žádné krádeži kamene nekonečna nedošlo, a v níž by zemřel rukou Thanose. Lokiho však zachrání agent Morfius. Ten v něm vidí možnou spásu celé společnosti, která se dostává do velikých potíží. Varianti, čili ti, kdož se provinili proti správnému toku času, alias normálního světa bez dalších paralel, ohrožují jejich správce a ochránce. Jeden z nich, Loki, (avšak jiný, horší) si bere rukojmí a hodlá zničit celou společnost. A náš Loki má být tím, kdo ho zničí (...). 90 procent, pozoruhodný začátek. ()