Seriál groteskních skečů jejich ústřední postavou je Baldy (Plešoun) a jeho klaunské výstupy. V hlavní roli Gregor Fisher. V první ze šesti epizod němých komedií se Baldy pokusí sám sebe proměnit v mužského supermodela, ale povede se mu to jen s mizernými výsledky. V další roli špičkového podnikatele na něj nečeká o nic větší úspěch. (oficiálny text distribútora)

Radyo

Některé díly se povedly, celkově ale jde spíše o podprůměrný sitkom, který se snažil nejspíše vytěžit z úspěchu grotesek "beanovského" typu. ()

B!shop

Prumernej sitcom, kterej se snazi napodobovat beana. Nektere momenty jsou ale velice vtipne napr dil nemoc je super. Ale to jejich mumlani mi lezlo pekne na nervy. ()

sud odpad!

S tímto výtvorem se kdysi občas vytasila Nova, když některý pořad skončil o něco dřív. Inspirace groteskností Mr. Beana je zřejmá, jenže u té inspirace to i končí. Tenhle plešatý tlusťoch s vyzáží pedofilního zvrhlíka totiž u mne nedokázal vzbudit ani náznak legrace. Důkaz (bohužel smutný důkaz), že ani ve Velké Británii nevzniká pouze inteligentní a vkusný humor. ()

Zodd

Velká Británie, nikoli Austrálie! Nezlobte se, ale tohle je fakt na facepalm. _____ Jinak fajn sitcom. One man show to úplně není jako Mr. Bean, poněvadž snad v každém díle je ten foil odvedle. Komické kreace mi vůbec nepřišly špatné, je potřeba to každopádně brát s nadsázkou jako u jiných němých grotesek, ať už Mr. Beana či těch z 20. let. Jen některé nechutnosti si opravdu mohli odpustit. Jakýsi most mezi klasickým drzým a novějším přitroublým britským humorem, kde jeden druhý tak trochu navzájem ruší. Aspoň já mám ten pocit. ()

codeas

Snaha o napodobování MR. BEANa. Bohužel naproti tomu je jeho vzhled přímo úměrný jeho fyzické kráse. Pokud jste viděli fotografie ze seriálu, můžete si sami udělat obrázek jak "dobrý" humor od plešouna můžete čekat. ()

bloom

Při vzpomínce na tento seriál mě až mrazí. Máloco mě tak nevyvedlo z nálady jako tato upachtěná snaha napodobit něco, co se napodobit prostě nedá. Zatímco Rowan Atkinson se svým Mr. Beanem měl vždy cit pro míru a vždy si držel úroveň, Plešoun využívá ty nejpřízemnější zbraně a tak sází na své umaštěné vlasy a někdy humor za hranicí dobrého vkusu. Ovšem zdaleka nejprotivnější je snaha o zábavné grimasy a vtipné bručení podle svého vzoru. U Beana to vždy působilo přirozeně, ale tady je to nucené a přehrávané. Gregor Fischer byl fajn jako manažer Billa Nighyho v Lásce nebeské, jako Plešoun však spíše vzbuzuje odpor. Jediným kladem celé série je, že dnes už je zapomenutá a na rozdíl od pana Fazole si na ni za takových 20 let už nikdo nevzpomene. ()

Colonist

Laciný klon Mr. Beana. Na něj samozřejmě nemá díky neuvěřitelně trapnému humoru a nesympatické hlavní postavě. Ano, občas jsem se zasmál, protože Gregor Fisher je takový ksicht, že někdy se mu nedá nesmát, ale jinak se tomuhle hrdinovi ze světa, kde se nemluví, ale podivně huhlá, vyhněte. I když je zde uvedena jako země původu Austrálie, tato série skečů je ve skutečnosti britská. ()

Trevor

Niektoré časti sa podarili viac, iné menej, pre mňa bol Baldy Man asi lepší ako Benny Hill, určite sa však Mr.Beanovi ani en nepriblížil. ()

C0r0ner

Jasně, je to kopírka Mr. Beana, Bennyho Hilla a všech klasických grotesek, a samozřejmě se nejedná o zdaleka takovou kvalitu, ale nějaké skeče se hodně povedly a nasmál jsem se dost a dost. Je mi ovšem jasné, že každému se to zamlouvat nebude. 65% ()

solskjaer

No občas tvůrci vykouzlí poměrně slušnou porci zábavy ale v celku si myslím že jde o sitcomové béčko. Dvě hvězdy dávám za díl u holiče, který byl jeden z nejlepších a nejvtipnějších. ()

klúčik

Tento seriál ma niekedy pobavil a niekedy ani nie!. Povedal by som, že zlatá stredná cesta. Dal som 50%. Apropó, aj ja poznám jedného pána, čo má takúto prehadzovačku. Keď plával na plavárni , tak asi meter za ním plávali jeho vlasy. Vždy kedˇ vidím plešatca, tak si na to spomeniem. ()