Reklama

Reklama

Zpřítomnělí - Série 1 (2019) (séria)


Epizoda 3 (S01E03)

(epizóda)

Recenzie (7)

Anderton 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Ústredná dejová linka v tomto dieli trochu ustúpila jednej z tých vedľajších, pričom opätovné spoznávanie minulosti troch kedysi blízkych postáv po strate pamäti sa uchádza o post paralelnej hlavnej dejovej línie. Ale určite sa nedá povedať, že vyšetrovanie stagnuje, práve naopak, stopy sú žhavé a záver prekvapivý. Nechýba ani humor, klaňanie sa vojenskému vodcovi spred tisíc rokov na WC pri sušení suši je tak absurdne vtipné, ako sa to číta. ()

Marze 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Na rozdíl od amerických seriálů je výprava chudá. Je výborně je vypracovaný scénář a jsou zde dobré herecké výkony sympatických postav. Má to také takovou naturalistickou estetikou dekadence a naturalistické tělesnosti|. ()

Necrotongue 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tak tohle bylo od tvůrců seriálu nečestné a nesportovní! Sotva jsem je vychválil za výborný humor, pěkně příběh vyostřili a vtipné záležitosti se rázem dostaly do pozadí. Pořád jsem se sice měl čemu zasmát, přesto děj citelně zvážněl a já si myslím, že je to docela škoda. ()

warrenur 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Vtipneho bolo tentokrat menej. Rodinna riesitelka sporov a i vystrel vsak usmevne boli. Pozornost sa vsak upriamuje na "spritomneleho", ktory vo svojej dobe bol NIEKTO. Typek, ktory vyzeral byt na vyssom zaporackom poste, bol v zavere z rovnice vyluceny a tak mozno predpokladat, ze chapadla vedu asi o dost vyssie (vzhladom na pouzitu technicku vymozenost). Komunita odmietajuca elektricke vydobytky sucasnosti zrejme v cudnych satach skryva utlu agentku, hackerku a bojovnicku v jednom. Som zvedavy, co je zac. Tento diel mi uz prisiel trochu chaoticky. Snad to v dalsom dieli dostane hodnoverny pribeh. ()

Galéria (8)

Zaujímavosti (1)

  • V epizodě je možné několikrát vidět auto značky Škoda. (Cheeter)

Reklama

Reklama