Príbeh filmu sa točí okolo Kamily (Veronika Marková), ktorá má 18 a je úplne zúfalá. Žije v meste, kde zdochol pes, práve prišla o prácu a má plné zuby svojich nedospelých rodičov. Jej otec (Ivan Trojan), večný puberťák, kšeftuje s vrakmi áut a chodí trsať rock´n´roll s babenkou, čo vyzerá ako zo starého amerického katalógu na podprsenky (Alena Pajtinková). Rezignovanú matku (Kristýna Boková) balí lokálny gangster (Jiří Macháček), ktorému padol biznis, pretože mesto zakázalo hracie automaty. Kamila sa však nevzdáva a rozhodne sa o svoju rodinu a svoje šťastie zabojovať. Len musí presvedčiť mamu, aby otcovi konečne pristrihla tie jeho vypelichané krídelká! (Forum Film SK)

mike7777

Milovníkům rumunských existenciálních dramat bych asi doporučoval vynechat, kdo je o něco starší a jde s cílem si o víkendu odpočinout a nechce příliš přemýšlet, tak se jako já vcelku pobaví. Za mě vraždící zápletka zbytečná, zbytečně prodloužila už tak dlouhou stopáž. ()

GrooteLulu

Kdyby nebylo tak náhle vyřešeného konce, mohlo to být lepší. Oddechovka, která po celém dnu požívání alkoholických nápojů a veselosti, nějak víc neurazí. Snad mohlo být i více písniček s námětem "long ridera", ale to by se z toho dělal Most. Hádkova role, je absolutně zbytečná, ale budiž, dodalo to více na hvězdičkovosti. Ruppert a jeho sboristky jsou asi tak základním kamenem tohoto celého tohoto "rádoby" muzikálu ššššepotá RebeLove, Pomády a Macháček, třeba jako Jedna ruka netleská. Letní "Šluk" dobrý. ()

Tom.Brejcha odpad!

Člověk by řekl, že spojení Trojan, Trojan, Jarchovský, Macháček bude záruka dobré komedie s vtipným scénářem a kvalitními výkony. Ale po 30 min, kdy už jsem skřípal zuby s nadějí, že tomu přijdu na chuť, jsem to musel vypnout. Ještě, že jsem si na to nekoupil lístek do kina. ()

kugl odpad!

Prvoplánovité fóry, děj prakticky o ničem. Tohle nemohl zachránit ani Trojan s Macháčkem. To se opravdu nepovedlo. ()

kolbaba7

Roman Holý je s největší pravděpodobností génius protože lepší rockabilly vypalovačky jsem asi nikdy neslyšel. Čímž jsou ovšem bohužel pozitiva vyčerpána protože vyjadřovat se k filmu jako takovému je dle meho ztráta času... Dvě hvězdičky za skvělou muziku toť vše ()

McGuffin

Bourák býval bourák, míní o titulní postavě Petr Jarchovský, neboť za mlada a svobodna dobře tančila. Ale v manželství jí dnes teče do baráku i do rodinných bot. Pak prozře a opraví střechu i manželství. A jako bonus dostane od vypravěče a dcery vnouče a od dlužníka starý vůz, neřkuli bourák. Takže tak, láska všechno spraví, zní ta pohádková lekce. I auto. https://www.macguffin.cz/ ()

MM1979 odpad!

Je mi smutno... Co to jako bylo? Trojan byl u mě PAN Herec! Fakt škoda, že se k tomu propůjčil (jak Trojan, tak Macháček)... Nezasmál jsem se, jen jsem čekal na konec (škoda peněz i času). Ta produkce, to byla tragédie. Většinou se divím místním uživatelům jak jsou k domácí scéně tvrdí, ale tentokrát je to skutečně odpad. Ty kladná hodnocení musejí být podvod (nevěřím, že by tomu někdo opravdu dal 5*). ()

5tipes

Ve filmu jsou sice zajímavý nápady, scénické i vizuální ozdobičky, ale příběh, ve kterým není dramatický jednání nemůže fungovat.. To přeci Trojanové vědí. Jako, udělali si to hezký, bráchové si zahráli spolu, strávili měsíce se svými hereckými kamarády, asi to stálo i dost peněz, ale celkově jsem film spíš protrpěl dokonce. Je na tom vidět hodně práce, trikové, vizuální, nakonec i hodně dobrej střih, za kterej dám alespoň jednu hvězdici. ()

Killbilly

Jak vidím trefa. Místní studenti a absolventi humanitních oborů a samozvaní profi filmoví kritici se*ou atomový hřiby a srazili to svými "odpady" až na 34 %. Ale co obyčejný divák, nedisponující PhD. z filmové tvorby? Ne, není to nejlepší komedie dekády a vzhledem k perfektnímu obsazení jsem čekal víc, ale zas taková hrůza to taky nebyla. Taková karikovaná trochu černá groteska z prostředí rockabilly scény, která v postkomunistické východoevropské zemi holt prakticky neexistuje, vyjma pár nadšenců. Jo trochu se to táhne, skoro 2 hodiny je pravda moc. Mohla bavit mnohem víc, ale teda česká produkce sype mnohem horší filmy s mnohem vyšším hodnocením. Je na tom teda vidět, že sranda bylo asi spíš hlavně to natáčení no. Jáu se celkem bavil, možná taky proto, že rocknroll a starý ameriky mám taky rád. Chvilkama z toho jakoby trochu vykukovalo divadlo sklep. ()

Majez

Trojan, Trojan a pak jeste Trojan. Machacka jsem tam moc nepochopil. Dej taky ne. Ale parkrat jsme se zasmali. To reklama na CD byla ftipnejsi, nez celej film ()