Narok 6 metre

• Thajsko นรก 6 เมตร

Thajský filmový štáb natáčí film v a okolo bazénu. Když je po několika dnech dotočeno a všichni už z místa definitivně odjedou, jeden z aktérů filmu Day si ještě v bazénu na lehátku užívá zasloužený odpočinek v podobě spánku. Bazén se ale začne vypouštět a Day se probudí když už tam není skoro žádná voda. Mladý kluk se tedy náhle ocitne úplně sám na dně 6 metrů hlubokého vypuštěného bazénu. To ale ještě není to nejhorší, do bazénu se čirou náhodou dostane i krokodýl, který právě utekl z místní zoo... (Matared)

Mamlas

Minimalisticky filmeček - jeden bazén, jedna roura, jeden trouba. Normálně by se na to divat nedalo, ale 4násobnou rychlostí se tahle komedie dala dokoukat. Já fandil krokodýlovi, kterému sežrali vajíčka, chudákovi. ()

Pitryx

Kdyby tam nenas… nedali tu holku, tak bych dvacet klidně přidal. A ten pitomý heft s tím těhotenstvím si taky mohli nechat od cesty. Přesto jde o dost napínavou podívanou a zvědavost vám nedá to vypnout. Potíž je v tom uvěřit, že by byl kdekoli bazén bez žebříků. To tam měli nějak dát, třeba že je museli vymontovat, když provoz bazénu končí. Nu, škoda. A s tou zlomenou, nebo prostě s nohou v dlaze, ehm, nevím no. Mám pocit, že by se na ní ani neudržel, natož aby dělal, co dělal. Ale já se bavil. ()

petrik11

Tak a došiel na psa mráz. Džoni Rambo, Ilja Muromec, Pavka Korčagin boli prekonaní, tento borec ich strčil v pohode do vrecka. Prežil by aj zrážku zeme s meteoritom o veľkosti Mesiaca s prstom v nose. Thajský človek vydrží.... ()

Mr.Ward

Ten konec byl už moc 😄 Kdyby to skončilo po tom prvním twistu, tak hodnocení zvednu, ale ten úplnej konec to poslal dost do průměru. ()

doughnut odpad!

Nevídaná píčovina. Hromada nesmyslných nelogičností okořeněná tak umělým krokodýlem, že se jedná spíše o komedii než o thriller. ()

StandikK

Film, který by se dal jednoduše popsat několika rčeními "Jak se sere, tak se sere" a nakonci "V nouzi poznáš přítele". Škoda těch chabých triků. Jinak nápad na děj filmu jako vymyšlený z červené knihovničky. ()