Arkanoid

V druhej epizóde už niektoré postavy ukázali zo seba viac a sú divákovi bližšie. Pod kritiku sa dostáva najmä Sam kvôli svojim povrchným známostiam. Vidíme tak rozdiel medzi intelektuálmi a pseudointelektuálmi, Coach zase pobaví svojím motivátorstvom. Podstatne lepšie, ako prvá epizóda. ()

RedDuck

Sam a jeho známosti se stanou jednou z hlavních hybných jednotek seriálu, takže je logické, že už druhý díl toto téma nakousne. Jako díl popravdě nic moc, pobaví jen předstírání Samovy ex přítelkyně. ()

Jean-Paul

Preclíky zdarma pro všechny. Osazenstvo baru Na zdraví se nám v předchozí epizodě představilo a nyní můžeme s nimi prožívat jejich společné příběhy. Diana si „utahuje“ ze Samových známostí, jsou podle ní dosti prosté. Sama to samozřejmě hodně štve, a tak s jednou z nich zavítá po rande do baru a hraje hru o návštěvě koncertu Mozarta. Dva roky starý program představení, který při odchodu zapomněli na stole, však jeho snažení zmaří. *** Norm: Ahoj holka. Co děti? Carla: Dvě jsou šeredný, dvě otravný a jedno pitomý. To mám nejradši. *** Diana: Kdybys jednou zažil tolik sexu, kolik bys jen chtěl, co bys dělal potom? Norm: Pomáhal bych chudým. ()