Tylor Tuskmon byl na Univerzitě pro příšerky premiant ve strašení, a tak se nechal přijmout do společnosti Příšerky s.r.o. jako strašák. Ale ouha! V den nástupu se dozví, že ve firmě už nechtějí strašáky, ale šprýmaře! Tylor je tak dočasně přeřazen k partě údržbářů, což zcela nabourá jeho plány. A tak si vytyčí nový cíl: Stát se šprýmařem. (Disney Channel)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (2)

Poznejte MIFT (2021) (S01E02)

Od tohoto dílu zjevně nastupuje závěrečný bonbónek v podobě Mikeovy školy komedie.;-) ()

Poškozený pokoj (2021) (S01E03)

Nevím zda to mám vůbec psáti, ale Chrápalka byla tak šíííleně jošťomilá, že její slavná předchůdkyně Boo, vedle ní by vypadala jako chlap.:))) Já si říkal, kdy tam bude něco takového od citových vyděračů from Disney incorporated. P.s. zatím to vypadá, že hl. STAR je u mě slizský Duncan P. Anderson, který jest podpořen stejně slizským hlasem pro mne neznámým Lucasem Neffem. Rozina ségra jede, ale raději bych ji v podání hlasově geniální Ludmily Molínové-Zábršové. Ta mi tam hodně chybí. Uvidíme, jak to bude dál. Zatím mi příjde, že je 10 dílů málo, když se tam zatím nic moc nestalo. ()