Show se uskutečnila 7. června 2019 v King Abdullah Sports City (Džidda, Saudská Arábie). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Kickoff: The Usos vs. The Revival
2) Seth Rollins vs. Baron Corbin (Universal Championship)
3) Finn Bálor vs. Andrade (Intercontinental Championship)
4) Roman Reigns vs. Shane McMahon
5) Lars Sullivan vs. Kalisto, Lince Dorado & Gran Metalik (3-on-1 Handicap Match)
6) Triple H vs. Randy Orton
7) Braun Strowman vs. Bobby Lashley
8) Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler (WWE Championship)
9) 51-Man Battle Royal
10) Goldberg vs. The Undertaker (TheSpearCZ)

papadoce

Človek si pozrie showku zo Saudskej Arábie a logicky sa opýta: Prečo toto robia? Viem, odpoveďou sú prachy, ale takto ubližovať všetkým tým atlétom. Človek by si mal zachovať istú dôstojnosť aj pri závratných motivačných sumách. No, kde začať. Atmosféra na piču. Proste keď nelietajú do vzduchu kusy lietadiel alebo reštaurácií, tak sa Arabi nebavia. Len tých pár poameričtených. Zápas bez atmosféry je ako voda so sirupom bez sirupu, alebo s tým hnusným bazovým od babky. Tu bolo bazového dužo. Vrcholom celého hnusu bol 5836262 členný betlrojal. Že tento druh zápasu je pičovina sama o sebe netreba diskutovať, ale keď ho ešte kvôli prachom dáte vyhrať domácemu nesympatickému ťamanovi, ktorého meno vo wrestlingovom svete nebude už zajtra nikto poznať, to je potom úbohosť na druhú. A ešte aj to bolo únosné, kým nespustil ten kokot svoj príhovor Dríms kejm tru a arabskú hatlaninu. Bože dajte naňho nálož a nech si letí po svojom zmrd jeden. Väčšina zápasov zaostala za svojim potenciálom. Bohužiaľ, no vina wrestlerov to nie je. No a Taker a Goldberg. Ja neviem, či je vôbec potrebné toto komentovať. Ja si pamätám posledný rok aktívnej kariéry Rica Flaira a poviem Vám, to bola rozlúčka hodná legendy. To ako sa lúči Taker už dobrých 5-6 rokov ma bolí stále viac a viac. A ešte sa naposledy nedotrepal ani do Ňu Jorku kokot jeden. O krvavej hlave, ufff to, ja neviem ani. Tak si na záver tohto nekrológu označme aj nejaké tie pozitíva. Andrade, Who wants to walk with Elias, feud Ziggler Kingston. A tam to končí. Prosím nepoďme už do tej horúcej riti a zostaňme na kontinente kde wrestling patrí. Tam mu to svedčí najviac. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „When Legends Rise“ od Godsmack. (TheSpearCZ)