Show se uskutečnila 27. února 2020 v Mohammed Abdu Arena (Rijád, Saudská Arábie). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Kickoff: The Viking Raiders vs. The O.C.
2) AJ Styles vs. Andrade vs. Bobby Lashley vs. Erick Rowan vs. R-Truth vs. The Undertaker (Gauntlet Match, vítěz získá Tuwaiq trofej)
3) The New Day vs. The Miz & John Morrison (Smackdown Tag Team Championship)
4) Angel Garza vs. Humberto Carrillo
5) Seth Rollins & Murphy vs. The Street Profits (Raw Tag Team Championship)
6) Mansoor vs. Dolph Ziggler
7) Brock Lesnar vs. Ricochet (WWE Championship)
8) Roman Reigns vs. King Corbin (Steel Cage Match)
9) Bayley vs. Naomi (SmackDown Women's Championship)
10) "The Fiend" Bray Wyatt vs. Goldberg (Universal Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Pozor varovanie, podrobný opis odkrýva pravdu z Riyadhu tomu, kto bude čítať tento subjektívny obsah. Začíname prológom. Charly je tak úžasne plná všade kde sa pozriete. Mňam, mňam, ja buchty ľúbim. Kick off bol opäť slušný, ostatne tag team divízia núdzou rozhodne netrpí. Dobrý wrestling. Epizóda 1: Samotná trápna TaAryIqiY trophy komentár nepotrebuje, ale že je Lana nádherná aj v arabskej plachte je holý fakt, nech mi Alah odpustí. Tiež ste si všimli, že zatiaľ minimum o wrestlingu? Ani vyskladané gauntlet zápasy neboli zlé a že si pre víťazstvo prišiel samotný Phenom, nuž prachy sú potrebné aj v Dead Valley a v Riyadhe ich je dostatok. Veď keď to cinkne, tak je jedno, že či za jeden čoukslem alebo za inú frašku. Je to v prvom rade entertainment. Pravda, toto ani moc neentertainmentovalo. Epizóda 2 a 3: Tag team match medzi Novým Dnom a Miz & Morizón bol chutne wrestlingový a nádherne podlý, to ja rád. Mexický guláš naopak nerád, takže Humberto y Ángel me han sido completamente robados, pequeños cojones. Epizóda 4: Rollins je kráľ a Buddy jeho buddy a sú iná liga ako Strííít Profits, ktorí sú len slabou náhradou CrymeTime. Epizóda 5: Z Dolfa vyrástol slušný wrestler a stala sa mu nemilá nehoda, musel šoukovať s tým odporným ťamanským Manzúrom. To je dačo tak omylné, že toto malo byť rozhodne zbombardované spolu s Al Jebnúlom alebo nejakým iným kapitánom džihádu. Lenže Manzúr mi znepríjemňuje Saudské zážitky už opakovane a CIA ho nie a nie odpratať. Kokos, však jedného zatúlaného stingera by mohli obetovať. Ble. Epizóda 6: Rikošé verzus Lezner, ach preboha, už koho toto mohlo napadnúť. Ale dobre Arabom tak. Však by ho musel zraziť bežiacou ťavou alebo ubiť Aladinovou lampou, možno Aladinom samotným ak by chcel rovný boj. Ešte že Pali Heyman je stále vo forme, rečnil toľko, koľko zápasili 😂😂😂. Epizóda 7: A telenovela pokračuje. Dráma o tom ako Roman nechcel Barona opustiť nemá konca. V 509tej časti sme sa v deji posunuli. Kráľ Korbén zistil, že je zrejme nemanželským synom bezzubého varana a samoánskej stareny a tak sa chcel ešte raz stretnúť s Romim. Keďže ten už medzi tým zabil nudou aj samotnú nudu, i stretli sa u Romiho doma v koterci medzi pletivkami, kde sa chvíľu pováľali. Empirický Roman kráľa opakovane unudil, čo viedlo k vedeniu na zápasy zhruba 109 : 106 alebo také čosi. Ďalšie časti sa nateraz neplánujú, ale ako sa do hory volá, sám do nej spadne. Zmysel to nedáva, ale to ani Romi a Cori. Ja mám ten wrestling asi ozaj rád, inak si to vysvetliť neviem. Epizóda 8: V Riyadhe opäť dovolili dvom ženám rýchlejšie sa hýbať a to dokonca na verejnosti. Úúúú. Keď to takto bude pokračovať, stratí Saudi Arabi všetok môj rešpekt. Zápas ale patril k tomu najlepšiemu. Epizóda 9: Arabi videli zblízka diabla a tentokrát nim nebol ani zvrchovaný židovský štát, ani další vyznávač ropných tajomstiev George W. Bush III., ale samotný Fiend. Goldberg dnes už vie Who’s next. Epilóg: Poďme späť do Ameriky a naviažme tam kde Rumble skončil. Toto je drahá nepotrebná sračka, pardón hračka, pre ropné deti. Ale bolo už aj horšie. *** () (menej) (viac)

• Oficiální skladbou show je píseň „When Legends Rise“ od Godsmack. (TheSpearCZ)