Mocichtiví vládci vysávají z planety Tra život. Skupinka odvážných Gelflingů se proto spojí na výpravě za záchranou světa a s temnotou se rozhodnou bojovat. (Netflix)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (11)

Temný krystal: Věk vzdoru (2019)

1. Série , 89% - naprostá spokojenost. Ačkoliv byly poslední dva díly pojaty trošku jinak než by asi diváci očekávaly, stále se jedná o vizuálně naprosto výborný seriál. I příběh, postavy, scénář, soundtrack, všechno tohle z DCAOR dělá unikátní a jedinečnou záležitost. Posledních pár let byly pro fantasy žánr vcelku chudé roky, proto je dark Crystal nápadité zjevení. Jen bych udělal závěr méně otevřený, ani jsem nečekal že budou vytvářet nějakou druhou sérii, nebo vypadá to tak, ten původní film jsem neviděl. ___EDIT: Tak druhá série prý nebude, což mě sice mrzí ale i tak je to výborný seriál. ()

Nic už není tak jednoduché (2019) (E02)

Nápaditost i celkový vizuál perfektní, příběh graduje a vše to začíná slibně rozehrávat velké Story. ()

Co bylo zmařeno, se zase spojí (2019) (E03)

Pokračuje ve všem stejně výborně jako předchozí epizoda, a někdy přidává i něco navíc. ()

První, na co si vzpomínám, je oheň (2019) (E04)

Velkolepost a úžas na celkovým zpracováním pořád pokračuje, ale vše už nešlape tak dobře jako předchozí epizody. ()

Zná všechna tajemství (2019) (E05)

Opět, hodně se mi to líbí, a je jedno že oproti prvním čtyřem epizodám je to krok dolů. ()

Gelfling – světa zachránce (2019) (E06)

Velmi, velmi dobré. Začínám se pomalu připravovat na finále které bude snad slibné. ()

Je čas na můj tah (2019) (E07)

Hodně momentů, ale občas ne moc přesvědčivé, nějaké scény spíše vyplňují děj a nemají moc velkou důležitost v samotné hlavní zápletce. Každopádně pořád skvělý. ()

Vědmy nevědí vše (2019) (E08)

Krok nahoru a celý ten super příběh a dialogy doplňuje skvělé koření v podobě nepřekonatelné animace. ()

Krystal volá (2019) (E09)

Sem tam tu nějaký moment je, ale oproti předchozím epizodám je tu velmi znát natahování děje. 8 až 9 epizod by asi stačilo. Tady smích Skeksiu funguje, ale za celou sérii zabere dohromady asi půl hodiny!!! ()

Jen střepina byla ztracena (2019) (E10)

Finále nezklamalo. Alespoň mě ne. Najde se tu pár naivních událostí, stejně jako věci které se daly udělat i lépe. Ale jde o opravdu skvělé finále. ()

Netflix zrušil fantasy Temný krystal

Netflix zrušil fantasy Temný krystal

23.09.2020

Je dobrým zvykem, že nové seriálu na Netflixu dostanou alespoň druhou případně ještě třetí sérii, než je streamovací služba zruší kvůli narůstajícím nákladům. To se samozřejmě netýká superpopulárních… (viac)

Pokračování fantasy Bright našlo režiséra

Pokračování fantasy Bright našlo režiséra

07.05.2020

Akční fantasy hit Bright s Willem Smithem a Joelem Edgertonem zaznamenal na Netflixu při své premiéře velmi pozitivní divácké ohlasy, zároveň s tím se film těšil vysoké sledovanosti, nikoho tak… (viac)

PF 2020

PF 2020