V zoufalé snaze zachránit jednoho ze svých přátel uzavřou Skeksiové dohodu s Ogrou. Rian a Deet pokračují v pátrání po Dvojčepeli. (Netflix)

Anderton

Po zrejme najlepšej epizóde prichádza trochu spomalenie, čo je ale logické, pretože pred finále sa treba poriadne nadýchnuť a divákov poriadne nažhaviť a nie si minúť celý zásobník. Veľa sa rozpráva, ale prichádzajú aj sebaobetovania, predsa len sme v temnejšom fantasy seriáli a skrátka sem podobné veci patria. Nechýba ale ani krásny vizuál, predovšetkým v závere. Dať prvýkrát tri hviezdy mi je ľúto. ()

Trevor

Rianov príhovor mohol byť zvládnutý aj trochu lepšie a v niektorých momentoch Skeksiovia vyzerajú až príliš hlúpo vzhľadom k tomu, že krajinu Thra ovládali 1000 rokov. Ale záver sľubuje zaujímavé vyvrcholenie. ()

Nikolas__

Sem tam tu nějaký moment je, ale oproti předchozím epizodám je tu velmi znát natahování děje. 8 až 9 epizod by asi stačilo. Tady smích Skeksiu funguje, ale za celou sérii zabere dohromady asi půl hodiny!!! ()

KukulienkaHO

Seriál bol pekne rozbehnutý, až kým neprišla táto epizóda. Pripadá mi, ako keby tvorcovia sami nevedeli, čo nám vlastne chcú ďalej odrozprávať a kam sa má celý seriál ďalej uberať. Nehovorím, že je táto epizóda nudná. Proste je celá taká "meh", čo ma veľmi mrzí. ()