Tak plynie čas

• Česko Tak jde čas (viac)
USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Josh Taylor, Deidre Hall, John Aniston, Drake Hogestyn, Kristian Alfonso, Peter Reckell, Frances Reid, Macdonald Carey, John Clarke, Suzanne Rogers (viac)

teodor81 odpad!

Fascinující na tomhle seriálu je, že to mělo takovou sledovanost, že se jim to vyplatilo natáčet tak dlouho a nikdo neřekl: konec, balíme, nikdo na to nekouká, došly nám peníze... Zajímalo by mě, jestli je na světě někde tak zarytý fanda, kterému neušel ani jeden díl. Myslím, že kdyby mi uteklo 100 dílů, o nic bych nepřišel a ještě bych stihnul konec započatého rozhovoru. Ale jako ukolébavka po noční směně je to docela účinný. ()

martin383 odpad!

Běžela krysa přes ulici a srazilo jí auto. Na silnici leží vzdechlina, smrdí a tlí. Tak jde čas! Zakázal bych pouštět něco takového v TV pod pokutou zrušení kanálu. Přetrpěl jsem snad i náhodou pár dílů a pak přepl na prázdný zrnící kanál, ta úleva! Nechápu, jak něco tak příšerného může mít tolik dílů. Hodnotím 0 %. ()

Arminbuuren

Pokud se řekne nekonečný seriál, tak tady u toho to sedí !! Hvězdu dávám za to, že jsem jednu dobu docela i sledovala, jelikož vysílání seriálu se shodovalo s mým příchodem ze školy, takže jsem hodně dílů viděla, možná by si člověk i nějakou postavu oblíbil - ALE ty výměny herců, kteří hráli stále tu stejnou postavu, nebo šli jakoby na plastiku, umřeli, ale vlastně neumřeli.....chvíli se nekoukáte a už v tom plavete, to se prostě nedá. ()

Andilek111 odpad!

Pokud by čas skutečně šel, jako u tohoto seriálu, byli bychom tu hodně dlouho... Jedno krásne česke přísloví říká: "Čím víc se v ... rýpeš, tím víc smrdí!" Bohužel mi připadá, že tvůrci tohoto "díla" nenapadla jiná pointa...Tak mě napadá, že pokud by tvůrci tohoto seriálu vzali raději náklady spojené s natáčením a investovali je do jediných možných diváků jako jsou babičky v domovech důchodců (které už jsou nudou tam, tak otrlé a sledují to asi jen z dlouhé chvíle a když v televizi nic jiného není) a koupili jim raději třeba kolotoč, určitě by se lépe pobavily... ;o) ()

migr

Schémta existence pořadu, jest ta samá jak u většiny našich seriálů (pozice pro nové a odcházející herce) a ty nejsou hodnoceny zdaleka tak hrůzně, jak česky sobecké! ()

Amberjack

Hlupáci, kteří seriál hodnotí po jednom shlédnutí ho naprosto nepochopili. Jde o dílo natolik komplexní, že člověk do té hloubky pronikne až napodruhé, napotřetí. ()

BlueFalcon77

Seriál by si zasloužil jednu hvězdičku - za nostalgii (přijdu ze školy, zapnu bednu, čekám na StarGate SG-1, běží ještě Tak jde čas), za vtipnou snahu o až Bondovské zápletky. Taky se klaním KOMUKOLIV, kdo to vydržel celé ty roky dabovat, ať byl herec, nebo ne. Druhou dostane jednoduše proto, abych ho lépe oddělil od hrůz OVRZ a Ulice. V Tak jde čas se totiž o zápletku alespoň snažili. ()

martin2702 odpad!

Hrozně divný serial sice moje Babička na to pořád koukala ale mě to nikdy nic neříkalo to je ztráta času příliš dlouhé myslím že dnešní ulice na nově se k tomu to nekonečnému serialu blíží mílovýmy kroky ()

Andy_Warhold odpad!

Milovníci filmu, buďme vůči sobě upřímní. Recenzi tohoto seriálu nelze napsat, protože je nekonečný. A jako takový se vymyká možnosti ho sledovat až do konce. Resp. až uvidím opravdovou recenzi včetně posledního dílu tak buď uznám boží existenci, nebo pochopím, že ho dokoukal Chuck Norris.... ()

Boyolomouc

Nostalgie a vzpomínky. Jinak skvělý dabing. Obsahově slabší ale zase klobouk dolů za odvahu něco takového nekonečného stvořit! Něco jako český seriál Ulice,který je ale přímo katastrofální! Díly kde Marlenu posedne ďábel je už ale i na mě moc! Seriál se myslím stále vysílá. Podobný byl ještě seriál U nás ve Springfieldu a Mladí a neklidní. Někdy je zajímavé koukat jak herci stárnou a přichází nová generace,... ()