Chlap na striedačku

• Česko Chlap na střídačku (viac)

Pätnásť rokov vydatá Zuzana jedného dňa zistí, že jej manžel Jiří má už dlhšiu dobu pomer s inou ženou. Zuzana neváha, rozhodne sa svoju sokyňu Lenku navštíviť a dať jej netradičný návrh. Jej plán je priam škandalózny. Navrhne jej, aby si starostlivosť o Jirku rozdelili a urobili tak z neho chlapa na striedačku. Lenka po prvotnom šoku súhlasí a obe ženy predstavia tento nový spôsob života Jirkovi. Teda skôr ho postavia pred hotovú vec. Čo sa zdá všetkým zo začiatku ako perfektný plán, kedy je Jirka jeden týždeň s manželkou, druhý týždeň s milenkou, sa nakoniec môže stať pre všetkých nočnou morou. (Continental film)

Petaska1

Bože, to jako vážně? Tohle bylo útrpný. Langmajer jako totální podpantofel, co dělá co se mu nakáže a není schopen protestovat. Chýlková jako žena bez naprosté logiky, chce ho zpátky nebo nechce? Žáčková s celou anabází souhlasí s nějakého důvodu nebo proč vlastně? ()

studentice

První polovina byla vtipná a bavila mě každou vteřinou, druhá na ni bohužel nestačila a konec byl šílený. Ale po dlouhé době pro mě fajn český holčičí film:) ()

k.rakonos

A zase podhodnoceny cesky film, klasika. Komedie pobavila, Chylkova exceluje, nadprumerny jako vzdy i Langmajer, slusne i dalsi herecke vykony. Ve filmu jsem nezaznamenal skryte reklamy. Jinak mezi hlavnimi dvemi hereckami bych nerekl vekovy rozdil 15 let. Za me lehky nadprumer, o tridu lepsi nez Zenska na vrcholu s unyle hrajicim duem Polivkova/Dejdar, o kousek prihazuji kvuli nizkemu hodnoceni a take kvuli vrchni recenzentce, stare panne Spacilove, ktera tomu samozrejme dala zdrcujici kritiku a 0 %, coz mne o to vic lakalo na to zajit do kina :-) Ja se bavil, vecer nam to rozhodne nepokazilo. Za 4 * ()

Metastazina odpad!

Naprosto příšerný počin. Divím se, že do toho Langmajer, Chýlková a Janžurová vůbec šli. Z ženských zde udělali totální krávy bez špetky sebeúcty. Ano, vyžívám se v chození na české odpadní filmy, ale co je moc, to je příliš. Po filmu LOVEní jsem si myslela, že nic horšího přijít nemůže....chyba lávky. Tohle je zatím opravdový strop českých přešlapů. ()

venedikt

Dvě hvězdičky, jedna navíc za ujetý humor a nápad. Herecky výrazné hvězdy jako Chýlková a Langmajer. Je to trochu situačně programovaná komedie, hodně jsem se nasmál. Jinak ale ke konci trochu přitažené za vlasy. Boj dvou sokyň, kudlanek o svou potravu je možno chápat, ženské jsou opravdu komplikované stvoření... A že se z milých dám mohou stát pěkné mrchy, které vedou vlastní boj... Chápu, dá se pochopit i ty pubertální děti, které nechápou co mámu vedlo k takovému řešení. Také jsem se nasmál jak se máma ,, jakoby,, vrátila opilá z baru. Dějem jakobys proletěl, vše se točí kolem toho trojúhelníku. Proto tam vedlejší postavy nebyly nijak výrazné. Ale ten konec, to je trochu fraškální fiasko. V tom případě se měl ten Jiří probudit, že se mu zdál zlý sen. Jo on to vlastně na ně hrál...Fajn film na zabití nudy nedělního večera. ()

clot

Asi tak, kdyby to byl náš nápad, prostě nebylo to obšlehnutý hodnotil bych lépe. Jinak musím uznat, že jsem se docela pobavil. Pan Langmaier to dal na jedničku překvapila i paní Žáčková. A řekl bych, že to mělo i dynamiku. Prostě odpočinkový film u kterého není třeba mnoho přemýšlet a polemizovat. A v dnešní době plné násilí, koronáčů atd. je to pohodový film, který si nehraje na nějaké poučování co se může a nemůže a nikomu nic nevnucuje. ()

Cacorka_eliz

I přesto, že je film svým scénářem, režijním uchopením i vizuálním zpracováním podprůměrný, uvidíte v něm celou řadu dobrých herců, kteří svou přítomností i smyslem pro humor zaručí, že film shlédnete do konce. Sledovala jsem film v letním kině, kde byla krásná atmosféra, ale při mnohých situacích, ať už se jednalo o gag, situační zápletku, vtipnou repliku, jsem se často styděla. Je vidět, že ani Muchowa tentokrtát komponování hudby nebavilo. Nejhorší byl Langmajer, je mi ho líto a vím s jakými problémy se v posledních letech musí setkávat. Film zcela bez ducha a nápadu řešený pouze dialogem - dialogem umaštěným od papíru bez špetky nápadu a filmařské rafinovanosti. Škoda. 15 milionů v kanále. ()

kekebreke

Odpočinkové a nenáročné. Jednou se to dalo vidět, možná po čase, doma, při otevřené láhvi vína na to juknu (pokud bych u toho usnul, neva...) ()

Zuzina

Těšili jsme se na dobrou komedii...bohužel . Ani obsazení Jiřího Langmajera nepomohlo...tragedie...vydrželi jsme až do konce ale se sebezapřením. ()

BigMen odpad!

NAPROSTÝ, BRUTÁLNÍ, NEHORÁZNÝ ODPAD. další mega sračka, a bohužel, zase česká. jak už dlouho? 5, 1, 15 let se tu točí sračka za sračkou. proč? a bohužel, dokud budou lidi na tyto hovna chodit do kin, nic se nezmění ()

vopajslikova

Filmů o manželském trojúhelníku bylo natočeno mnoho, ale tenhle je specifický v tom, že v něm není láska. Jen sex pro uspokojení vlastní potřeby místo tělocviku (dobře to vystihuje sousloví "mít sex"), nenávist, sobectví, podrazáctví, přetvářka atd., což je prezentováno před dětmi (děti, tohle je tátova milenka). Děti jsou frackové, kteří beztrestně říkají babičce, že vypadá hnusně, mamince, že jako matka stojí za h...,a tatínkovi položí otázku, zda bude strkat pindíka do pipinky. Jednu hvězdu dávám za Ivu Janžurovou a Ivanu Chýlkovou, mé oblíbené herečky. Zlaté starší české komedie, u kterých člověk třeba neřval smíchy, ale měly v sobě lidskost, pohodu, radost a děti byly dětmi. ()