Škola zlomených srdcí

• Austrália Heartbreak High
Austrália, (1994–1999), 154 h 18 min (Minutáž: 43–46 min)

Hudba:

Todd Hunter

Callan Mulvey, Lara Cox, Emma Roche, Ada Nicodemou, Rel Hunt, Putu Winchester, Salvatore Coco, Barbara Gouskos, Ivar Kants, Stephen O'Rourke, Abi Tucker (viac)

Parta mladých lidí ze střední školy Hartley v Sydney těsně před vstupem do života dospělých zažívají své první problémy. Od lásky přes drogy až k problémům kde a s kým bydlet… (Kubesz)

solskjaer

Jo to jsem taky žral. I když to stálo za pěkný shit, byl jsem z toho docela hotovej. No jo pubertální léta z člověkem dělaj divy:-) ()

darwin

Nejlepší seriál ze školního prostředí všech dob. Příjemný, realistický, multikulturní a také zábavný. Je to jeden ze seriálů mého dětství. Nemohu se dočkat dne, kdy ho budou zase opakovat. ()

Lukoboss

Jo tohle byl seriál mýho mládí, resp. puberty. Vždycky jsem přilítl domů ze školy, zapnul TV a už jsem sledoval, co se přihodí novýho. Dneska už si to moc nevybavuju, ale vím, že moje nejoblíbenější postava byl průserář Drazic, kterej byl sice zápornějšího charakteru, ale přitom byl vlastně klaďas. :D No jo, to byly časy!! ()

RockChick

Mé vzpomínky na tento seriál, který byl kdysi, v dalekém pravěku, mým nejoblíbenějším, jsou sice matné, ale nikdy nezapomenu, jak hlavní hrdina zemřel. Snad můj nejsilnější emocionální filmový zážitek :'( ()

Jancll

Tak tento seriál hraje první ligu mezi všemi těmi teenagerskými stupidními seriály a přiznávám, že svého času jsem ho dost žral. ()

ZdenoLo

Máloktorý seriál z môjho dospievania zanechal vo mne toľko nostalgických spomienok ako tento. Tie prvé série boli také priemerné ale od príchodu Dresika, Scheppersovcov, Charlieho, Mai..to bolo to pravé orechové. Je škoda že seriál nemá od doby vysielania žiadne reprízy a keď chcem zaspomínať tak musím loviť na youtube všelijaké viacjazyčné verzie. ()

ondrula odpad!

Neuvěřitelná australská parodie na 90210. V půběhu seriálu, jak jsem si stačil všimnout (když jsem byl mladej a blbej a koukal na to), si nejdřív nějaký ty svoje osudy odkroutili hezounci a sympaťáci, a když došli, nastoupil jako ústřední postava sígr, kterej původně všechny šikanoval. Až ten odtáhne, vystoupí do popředí sígrův podržtaška a pak je to teprve spektákl. Hnůj! ()

peetriss

Nostalgie jako hrom, tento seriál jsem opravdu poctivě a rád sledoval, taková australská protiváha k seriálu Beverly Hills 90210, avšak bez stupidních zbohatlických limonádkových, šamponských a barbinkovských příkras. Jak se říká - v obyčejnosti je krása :) ()

Movie Gourmet

Za dob mé povinné školní docházky (resp. polopovinné, střední škola už povinná není) můj velmi oblíbený seriál se zajímavými postavymi a jejich osudy se kterými se šlo stotožnit. Verdikt: 3* a 70 %. ()

Oxymoron

Jó, tohle byl seriál, na který jsem se po škole vždycky těšil jako malej Jarda. Taška vlítla do kouta, já do gauče a už to jelo - Charlie, Dresic, Katarína,... Nu a druhý den ve škole se probíralo to samé. A jak nám bylo dobře :) ()

fifi.m

Tohle jsem měla opravdu ráda a doufám, že budu mít jednou možnost to vidět znova. Je to už asi deset let, ale pořád si vzpomínám na některé hlavní postavy... na Anitu, Dresica, Katarinu, Cona, Danielle, Jodie... a taky se mi vybavuje jedna písnička od Savage Garden, která tam zazněla. :) ()

theSaint

"Dresik" byl největší frajer. Pamatuji si, jak jsme hltali každý díl a hlídali jsme každou novinku. Jeho „zakázaná láska“ k Anitě mě prostě brala. Seriál je mnohem skutečnější než např. BH 90210. Drsnější, syrovější. Žadná napomádovaná okrasa, naopak. Plný počet si nezaslouží, ale z mého pohledu je to natolik osvěžující rebelské teenage dílko, že nadhodnotím - a samozřejmě ta nostalgie- to je mrcha. ()

KuZd

jezis, moje detstvi, tenhle serial jsem zrala. ikdyz zpetne samozrejme chapu, ze jde to s.r.a.c.ku, ale prvotni dojem v mych nejakych 10-13 letech byl velice kladny :D ()

bagetka007

Jako hodnotit tento seriál z dnešního pohledu by prostě nebylo fér. Byl to asi můj první cizí high school seriál a já s ním brečela, smála, milovala a vůbec. 8) ()