Anna mezi obojživelníky

USA, (2019–2022), 21 h 38 min (Minutáž: 22–44 min)

Tvorcovia:

Matt Braly

Hudba:

T.J. Hill

Bill Farmer, Amanda Leighton, Brenda Song, James Patrick Stuart, Stephen Root, Troy Baker, Dee Bradley Baker, Liam O'Brien, Eden Riegel, Amir Talai (viac)

Dívka Anna se kouzlem dostane do magické země Amphibie, venkovské bažiny plné žabích lidí. S pomocí mladého žabáka jménem Sprig a jeho rodiny se Anna v nejrůznějších dobrodružstvích proměňuje v hrdinku a objevuje první skutečné přátelství svého života. (Česká televize)

Recenzie používateľa drkaldj k tomuto seriálu (4)

Anna mezi obojživelníky (2019)

Pustil jsem si to jako takovou novou náhradu za Městečko Záhad a musel jsem to dokoukat celé. Celkem důstojný nástupce (již zmíněného Městečka a) chytrých animáků nejen pro děti. ()

Série 1 (2019) (S01)

Pěkný vizuál. Zajímavé příběhy. Sympatické postavy. Škoda jen že ta provázanost nebyla o něco větší, ale to je jen malá výtka. Kouká se na to opravdu více než pěkně. ()

Série 2 (2020) (S02)

Je to více propojené než první série. První díly byly takové trochu nijaké. Ta pravá zábava začala až v Newtopii a trvala víceméně až do samého konce. Pořád to má díly, které tam jsou vlastně jen na vyplnění a nijak neposouvají děj, nerozvíjejí postavy, ale je jich pomálu, takže se to dá s klidem přejít. ()

Série 3 (2021) (S03)

Zdá se mi, že se tvůrci tak v půlce dozvěděli, že seriál bude po této sérii zrušen, dostali ale možnost narychlo přepsat druhou půlku a seriál ukončit. Pokud to takhle bylo, pak to zvládli relativně lépe než-li jsem čekal. Pokud to tak není, neumím si jinak vysvětlit ten přerod, náhlý posun a zrychlení. Ale ať už to bylo tak nebo ne, seriál si drží nadprůměrný výkon, postavy a zajímavý příběh který posouvá kupředu děj nebo alespoň rozvíjí postavy nebo jejich vztahy. ()