Na večírku se spolupracovníky se Homer zaplete s jistou břišní tanečnicí. Naneštěstí se Marge rozhodne využít volný večer, aby si s dětmi vyšla na večeři – do stejného podniku. Bart vyfotí otce v lechtivé situaci, fotka oběhne město... Za trest dostane Homer od Marge úkol: poučit Barta o skutečné hodnotě žen. (Česká televize)

Wyrdas

Scénka s Bartovým foťákem a pošťačkou byla fakt nezapomenutelná. Poučení z epizody: Nejlepší způsob, jak vejít do manželství, je nevěra při rozlučce s prostitutkou (striptérkou). Dítě nejlépe vychováte tak, že ho provedete všemi striptýzy ve městě. I starý dědek chce trochu toho tělesného teplíčka od opačného pohlaví. ()

Anderton

Asi nie najlepšia epizóda prvej série, ale kultová scéna Homerovho tanca so striptérkou a Bartova fotka sú tak legendárne, že si zaslúžia plné hodnotenie. Nie prvý a ani nie posledný krát prechádza manželstvo Simpsonovcov krízou, našťastie my vždy vieme, že to dobre dopadne. A tentokrát má Homer našu plnú úctu, akým spôsobom ju zažehnal. Možno si z toho všetkého niečo odniesol aj Burns, ale ako ukázala budúcnosť, ženy sa mu k nohám ani po Homerových radách nikdy nevrhali. ()

MM_Ramone

Desiata epizóda z prvej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Homer´s Night Out" (Sveták Homer). Na pred svadobnom večierku jedného z kolegov sa Homer Simpson poriadne odviaže. Pod vplyvom alkoholu začne nehanebne tancovať s prostitútkou, ktorá si hovorí Princezná Kašmíra. Pri tomto úlete ho odfotí jeho syn Bart. Pikantná fotka obletí celý Springfield. Homerova žena Marge je z toho vykoľajená a poriadne rozzúrená. ***** ()

Sany33

Príbeh: Homer je na rozlúčke so slobodou v rovnakom podniku ako jeho rodina na večeri a tak Bart vyfotí svojho otca so striptérkou. Manželstvo Simpsonovcov je v kríze a zažehnať ho môže iba Homer mravným ponaučením. Prevedenie: Vieme že to asi nebude posledná kríza manželského života Marge a Homera ale táto so striptérkou je asi najsilnejšia čo sa týka mravnej výchovy mládeže. To, že Barta povliekol po všetkých bordeloch je vedľajšie. 92% ()

• V této epizodě se poprvé objevil Homerův kamarád a kolega Carl Carlson. (Duoscop)