Děda Simpson se stane obětí podvodného telefonátu a přijde o deset tisíc dolarů, čímž rozlítí Homera, kterému dojde, že mohl peníze zdědit. Simpsonovi propadnou přesvědčení, že svět je zlý. Jediná Marge si je jistá, že dobří lidé ještě nevymřeli. (TV Prima)

JamesSi

Je docela strašné, co postupně scénáristi udělali z Homera. Abea dostanou podvodníci a on řeší jen, že by zdědil prachy, které ukradli Abeovi. Natolik, že dva dny poté kvůli tomu udělá scénu ve škole. Homer už je prostě bezcharakterní zlo v posledních řadách. Jsem asi rád, že se tvůrci vykašlali na "B" zápletky a je to jen ucelený příběh, který má nějaký směr a cíl. A pak je tu ta závěrečná snová scéna s Lokim... ta byla dost strašná. Ale hlavně se tam ukázal Bill Cypher z Gravity Falls z nějakého naprosto neznámého důvodu. ()

Marcos22

Druhý díl 33. sezóny se točí okolo telemarketingových podvodníků, kteří dokáží z lidí během chvilky dostat své celoživotní úspory. Bart je v base! je tak čistě edukativním nástrojem, jak nenaleťet scammerům. Vedle edukace dostane divák jako bonus scénu s Lokim a odkaz na prvotřídní detektivní film Na nože. Tři hvězdy. 🙂 (08.02.2022) ()

LachtanShows

O dost lepší epizoda, než ta zoufalá, co odstartovala nejnovější sezónu. Dokonce díl obsahující potřebou mesidž pro dnešní internetem silně negativně ovládanou společnost. Pro mě ale stále nedostačující, Simpsonovi byli vždycky komedií, místy až parodií nejen na život sám, nikoli rádoby poučnou sondou o současných skutečných trendech. ()

KuceraJohny

Sice se člověk už v podstatě nezasměje žádným vtipům, ale musím říct, že tahle epizoda nebyla špatná. Ve výrazné roli Abe Simpson, což musím hodnotit velmi kladně. Líbí se mi když dostávají větší prostor vedlejší postavy, přece jen Simpsonovi těch příběhů měli až až. Tady je to samozřejmě dobře provázané. Největší výhodou je bezpochyby zápletka, která je aktuální a dobře edukativní. Jak říkám sice se člověk příliš nezasměje, ale aspoň je tu chytrý děj. P.S. Abe je tu fakt frajer. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)