Calum von Moger: Nezlomný

• USA Calum Von Moger: Unbroken

Psychous

Calum je docela sympatak, dokud nepromluví, pak zjistíte že není ani zdaleka nejostřejší pastelka v penálu což dost kazí nahlížení na kulturistiku jako takovou. ()

Untentrauer

"Jde mi jen o estetiku" Tvrdil Moger, když nebyl tak známý a než dostal roli mladého Arnolda, na kterou se tolik hodil. Sláva a steroidy mu stoupli na tolik do hlavy, že si svojí symetrickou postavu totálně zničil. Stal se z něj oteklej vřed, jako je většina moderních kulturistů. Pak přišlo zranění způsobené vlastní ješitností. Čekal jsem, že tento dokument bude bilancování, nad jeho kariérou. Že to bude zhodnocení dosavadního způsobu života a návrat k symetrii bez enormního množství steroidů. Místo toho je to pouhé domácí video. Ubrečené domácí video, kde Moger stále "brečí", jak byl dobrej a jakou měl sílu a jakej byl frajer a jaká je teď sračka! Tohle odradí i Mogerovy fanoušky. Jo Mogere seš fakt sračka. ()

Eldrick

Calum Von Močker, kulturista, s retardovaným australským akcentem, co by chtěl být dalším Arnoldem a taky ho má hrát ve filmu, si natrhne bicák, když se s podobně postiženým kámošem ve fitku společně snaží zvednout 400librovou činku. Nasypanec pak po tom, co přestane sypat kvůli rekonvalescenci, spadne až na nějakých 92 kg, což vyloudí na tváři úsměv nám, přirozeně velkým jedincům, co sypat nemusí, aby vážili přes metrák. Dokument vyplňují prostoduchý rozhovory s Kóóólumem, který je smutný, že kvůli zranění už není tak velký nasypaný hovado, a tak si jde koupit pitbula, aby si to vykomenzoval. Jedná se zřejmě o dokument o latentním homosexuálovi, nebo zoofilovi, jelikož kundu za celých 95 minut nespatříte. ()

Raziel811

Nehodnotím Caluma jako člověka (což díky nedávným událostem v jeho životě ani moc nejde), ale dokument. Jako dokument je toto "dílo" docela mizerné, o ničem nevypovídající a člověk, co se trochu zajímá o kulturistiku se ani nic zajímavého nedozví. Pokud bych chtěl být hodně drsný, řeknu, že se jedná spíš o slepenec instagramových videí. ()