Čenda s Janou to nemajú v živote jednoduché. Obaja sú nezamestnaní, Čenda má dlhy všade, kam sa pozrie, a najčastejšou návštevou u nich doma je exekútor. Toto všetko ale zmení farárom požehnaný tiket do lotérie. Rozprávková výhra 176 miliónov korún im otvára dvere do veľkého sveta neobmedzených možností, ale aj k hromade nových kamarátov, ktorí by si radi z výhry odkrojili poriadny kus. A hoci sa to niektorým podarí a vzťah dvojice sa naruší, nakoniec predsa len zistia, že najväčšou výhrou v živote je láska... (Continental film)

JB001

Buranské komedie z hollywoodské produkce až na výjimky, které potvrzují pravidlo, nemám zrovna v lásce. A vlastně ani ty české. Například svého času jsem v kině nevydržel do konce ani u Dědictví aneb Kurvahošigutntag (a to jsem filmy Věry Chytilové měl hodně rád). Se svým dnešním hodnocením půjdu hodně proti proudu.  Výborně jsem se u toho pobavil zejména kvůli hlavním protagonistům. Petra Hřebíčková ve své roli přímo excelovala na rozdíl od trapné komedie Petra Kolečka Mezi prsty. Tu jsem naštěstí viděl jen v televizi a vydržel jsem do konce jen s vypětím všech sil. Štěstí je krásná věc je podle mého názoru na CSFD podhodnocená komedie. Já ji naopak považuji za jednu z nejlepších v posledních zoufalých letech. ()

Cesty timem

Jedna hvězda za Zimu, kterého obdivuji jako člověka a druhá hvězda za to, že jsem dostal děsnou chuť si pustit něco, co stejně jako toto jistě vzniklo pod vlivem nějakých jedů. Ale něco... něco solidního, kvalitního. Tak třeba něco od Depeche Mode :-) mám chuť na jinou atmosféru, zažehnu kahan a Dave Gahan... In your room :-) ... Po chvíli snižuji na jednu *, protože jednou mi to stačilo a je to opravdu na druhém konci hodnocení, než něco kvalitního. Sorry Karle nějak si tu hvězdu rozdělte s dalšími. ()

Sa.sa

Slušná komedie, plná hlášek i vtipných situací... Navíc „Mumuland“ od Petra Kotvalda takže paráda :)) To je tak, když peníze vyhrajou blázni a neví co s tím :))) ()

pan_Bily

Jedna hvězda (s přimhouřenýma očima) za Godlu, hlavně jeho scénu kolem kopání hrobu... :-) Jinak nic. O to víc mě to mrzí vzhledem k sympatickému obsazení. Ale tohle se nepovedlo. ()

draxxi

Tak tohle by meli videt vsichni ti, kteri davaji "odpad" filmum Zdenka Trosky. Parta hercu, z nichz velka vetsina patri mezi moje oblibence, se tady predvadi na urovni skolni besidky. Jejich vykony, scenar, hudba i rezie jsou naprosto ubohe. Skoda. Nova pisen od Richarda Mullera je ale moc hezka. 14/5/2023 28% ()

Latinus

No pravdu povediac som rad ,ze aspon totok.Program Seneckeho amfiku opat o nicom ...tym padom taketo filmy potesia,inac by nebolo na co ist.(Sama detska blbost trikrat reprizovana).V kazdom pripade som sa velakrat zasmial i ked to bolo dost naivne...ale aspon hviezdicka za cesku tvorbu,zato, ze to bolo vo farbe a, ze to bolo dost dlhe (vypil som tri piva) ()

Redyx1

Naprosto výborná komedie s dobrým příběhem a super zvraty...rozhodně po dlouhé době něco u čeho se člověk fakt zasměje.Výborný výkon samozřejmě obou hlavních herců,ale také super dobré výkony jak režie a kamery...dobrý zážitek... ()

Hanka_M

Ale jo, jednu hvězdu si to zaslouží. Letní komedie do letního kina na vesnici s docela dobrým nápadem, který by možná talentovaní tvůrci dotáhli do nápaditého filmu. ()

mskarabeus

Tušil jsem, že to bude ptákovina a fakt byla... :-D Nejlepší na tom bylo, že známí znali lidi, kteří se chovali po výhře podobně. Vyhráli sice jen milión, ale taky to rozfrcali velmi rychle za totální blbosti (luxusní večeře atd.) Takže, kdo si myslí, že až tak moc finančně negramotní burani nejsou, tak vás vyvedu z omylu, jsou.... :-D ()

jerzy1976

Nečekal jsem zázrak a taky ho nedostal. Takový film, kde téma již plně vyčerpal "Bohuš". Fajn byl jen nápad s Mumulandem a Hawkingem:-)) ()

The_Casual odpad!

Když si uvědomím, že někdo zcela vážně myslel, že točí regulérní film a pak se dívám na tohle. To není ani k pláči, ani k smíchu, možná by to mělo bejt trestný. ()