Araija-san! Ore to aicu ga onnayu de!?

• Japonsko 洗い屋さん!~俺とアイツが女湯で!?~ (viac)
Animovaný / Pornografický
Japonsko, 2019, 8x7 min

Středoškolák Tsukishima Souta je synem majitele veřejných lázní, který svým klientům dopřává mimo jiné i službu umývání zad. Jednoho dne se ale zraní, a tak je jeho nezvedený syn nucen zastat otcovu práci. K jeho překvapení však v lázni nenajde nikoho jiného, než dívčí volejbalový tým z jeho školy, jehož součástí je i krásná Yuzuki Aoi. A protože se na ni zrovna zlobí, rozhodne se jí pomstít trošku jiným druhem očisty, než očekává. To ale ještě netuší, že si na něj ona dívka tajně myslí. (EMIA)

Jeoffrey

Další z "rape wars" titulů s kvalitou příběhu těch nejlacinějších erotických filmů a stopáží u které se zvládnou "uvolnit" jen ti nejrychlejší z nás. Přesto jsem to tentokrát dokázal dokoukat celé aniž bych z toho měl nějakou výraznou hrůzu nebo se nudil, ba co víc - má to i jednu scénu, která by nebyla tak úplně proti mému vkusu... Zkrátka má to "trojku", takže slabé 3/10 - smiřte se s touhle logikou! ()

DaweForeman

Další z erotických rychlokvašek. Tentokrát ne zaměřená na dámské publikum, ale na pánské. Ve výsledku to znamená, že tu máme krátké scénky, které jsou hlavně o tom si užít v rychlém čase, takže krom menšího pokochání se pro oko je vše ostatní naprosto nulové (příběh, jednotlivé prvky, nevyužitý potenciál atd.). Animace je slabší a hudba je snad nulová. Přesto to má určitou jiskru, že jedno shlédnutí neuškodí jako naprostá ztráta času. ()