V kriminálním dramatu Jett z produkce Cinemaxu se představuje Carla Guginová ("San Andreas", "The Haunting of Hill House") v hlavní roli prvotřídní zlodějky Daisy "Jett" Kowalské. Jen co opustí brány věznice, je opět přinucena vrátit se k tomu, co umí nejlépe. Skupina morálně rozporuplných, nebezpečných a výstředních zločinců, od nadějných femme fatale až po zkompromitované příslušníky zákona, je odhodlána využít jejích schopností ve svůj prospěch. (Cinemax)

Recenzie používateľa MoiJe k tomuto seriálu (4)

Jett (2019)

S1: Prve epizody som hodnotila dost nizko, hlavne kvoli ich nelogike. Postupne som si vsak serial oblubila a S1 ako celok je cool. ()

Daisy (2019) (E01)

Zatial mi nie je vobec jasne, v com ze ma byt ten zlodejsky talent. Z toho co som videla to moze byt ambiciozna prostitutka, ktora sa zakazdym necha chytit, takze skonci v putach alebo povrazoch. Ale beriem, ze je to pilot, potrebovali ju niekam dostat, pevne verim ze v beznych dieloch uz sa predvedie. ()

Charles Junior (2019) (E02)

Spolierove. WhyTF by nechal to zlato v trezore, ktory mu dopredu povedali, ze vyberu? WhyTF by Junior riskoval, ze sudca si este po ceste postazuje, ze ho k sebe mlady pozval a bol divny. Atd. ()

Josie (2019) (E06)

Ulala. Len skoda, ze mi je osud tej polisky fuk. ()