V kriminálním dramatu Jett z produkce Cinemaxu se představuje Carla Guginová ("San Andreas", "The Haunting of Hill House") v hlavní roli prvotřídní zlodějky Daisy "Jett" Kowalské. Jen co opustí brány věznice, je opět přinucena vrátit se k tomu, co umí nejlépe. Skupina morálně rozporuplných, nebezpečných a výstředních zločinců, od nadějných femme fatale až po zkompromitované příslušníky zákona, je odhodlána využít jejích schopností ve svůj prospěch. (Cinemax)

MickeyStuma

Příběh zlodějky Daisy ´Jett´ Kowalsky rozehrává zajímavou etudu ve světě zločinu v takovém vzoru, že to vypadá, jako kdyby scénář vypadl Quentinovi Tarantinovi z rukou. Ten byl sebrán a následně rozšířen do seriálové podoby. Podle toho to také vypadá. Děj začíná v pomalém tempu a celý vývoj a napětí se každou další částí pomaloučku zvyšuje a to až do extravagantního finále, kde zvraty probíhají tak rychle, že stačí chvilka nepozornosti a už se neví co, kde a proč. A samozřejmě je i zde snad očekávaně určitou maličkostí otevřený konec. Vyznění tohoto seriálového počinu je také na dnešní dobu politicky rasově vyvážené. Co je však přes čáru, je opět politická agitka v rámci míchání ras v sexuálních scénách. Za celý seriál tu jsou tři postelové scény soulože mezi černochem a běloškou. A to je vše. V osmé části už to vypadá, že se bude jedna o bělocha a bělošku, ale nakonec byl střih dříve, než k tomu vůbec došlo. Je to snad záměr? Tato rozšířená politicky rasová propaganda celý seriál naprosto shodila. Bohužel. A tím pádem již není co k tomu víc dodat. ()

kolemjdouc

Gangsterka , ale úplně jinak ,než známe z USA.Žádní nabušení agenti ,lítačky aut atd.Tady se soustředilo malé množství herců a ty spojuje  příběh a osudy.Obdivuhodná statická kamera.Hra se světly a stíny.Zajímavá atmosféra.Režisér zřejmě dal hercům dosti zabrat .Bez jediné známé tváře vytvořil něco ,co mě přibilo do křesla.Ani to neroztahali do několika dílů .Má to jen pár epizod !Jsou tam i vtipné pasáže.Mě se to prostě líbilo! ()

Arsenal83

Veľmi nevyvážený seriál s celkom ok záverom, ale mnoho častí bolo vyplnených zbytočným presexualizovaním. Samozrejme hlavne medzirasovým, aby sme ukázali modernosť. Carla Gugino ukázala, že aj v päťdesiatke môže byť žena prekrásna. Na druhej strane Lucy Walters ukázala, že jej jediné herecké umenie spočíva v nenosení hornej vrstvy oblečenia. V podstate celý čas len ukazovala kozy alebo čo to bolo. ()

Davies182

Jett jsem už několikrát chtěl dát druhou šanci, a pokračovat v koukání i PO 4. EPIZODĚ, u které jsem před měsíci skončil. Ale nejde to. Je mi nakonec konečně jasný, že tuhle odlehčenou ženskou bondovku s heist-movie prvky nikdy nedojedu do konce. Možná je to tím, jak mě hodně mile překvapil vymazlenej pilotní díl, a já se divil, jak je možné, že se o seriálu nikde nemluví, jen aby se pak další týdny pravidelně dostavovala ledová sprcha v podobě plochých postav a šíleně nudného, překombinovaného děje... Rád jsem se koukal na každou hodinu čím dál víc sexy Carlu Gugino, to rozhodně jo (díky ní dávám hvězdu navíc), ale jedna hot herečka prostě nespasí nezáživnej loupežnickej seriál, ve kterým se jen suše kecá o hovadinách, namísto toho, aby se sázelo na akci, napětí a sympatický charaktery. ()

zodiak217

Áno, áno, tak tento seriál rozhodne môžem a urobil mi veľkú radosť. Carla Gugino v hlavnej úlohe je tak sexy, mystická, nebezpečná a pritom matka, ktorá urobí čokoľvek pre svoju dcéru. Tento seriál vás chytí už v prvej epizóde a nepusti až dokonca lebo sa neustále niečo deje a hlavne sa dejú nepredvídateľné udalosti s ktorými nepocitate. S nahotou tu rozhodne nemajú problém a aj to doplňuje pikantnost tohto seriálu. Jednoducho veľká spokojnosť z mojej strany s dejom, hereckým obsadením, nepredvidatelnostou, kamery. Dúfam, že sa dočkáme aj druhej série. ()