Raymonda má každý rád

• Česko Raymonda má každý rád (viac)
USA, (1996–2005), 77 h 7 min (Minutáž: 21–44 min)

Tvorcovia:

Phil Rosenthal

Hudba:

Rick Marotta

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler (viac)

Sportovní novinář Ray Baron a jeho žena Debra by si žili normálním spokojeným životem, nebýt faktu, že dům naproti přes ulici obývají Rayovi rodiče a jeho bratr Robert... (oficiálny text distribútora)

cyright

Seriál s největší koncentrací nesympatických herců na metr čtverečný. Vážně, nemůžu si pomoci! Mám pocit, že mi někdo vlzezl do hlavy a zjistil, z jakých herců mi naskakuje husí kůže. Potom pečlivě posbíral po celé šíré Americe ty nejhorší exempláře jen proto, aby mi je všechny naráz VMETL DO KSICHTU! :-) ()

josieaddms

Raymond je jeden z mých nejmilejších seriálů. Šílená rodina Baronových mě pokaždé pobaví a učaruje. Ne všechny díly jsou samozřejmě skvělé, ale herci jsou třeba perfektní, a to i ti ve vedlejších rolích. A někdy se u toho směju tak, až mě bolí svaly na břiše. Zkrátka kvalitní seriál. ()

007.

výborně napsaný americký seriál o americké rodince a jejich rodičích, se kterými řeší jeden problém za druhým. Raymondovi rodiče jsou perfektní. Viděno 13. Dílů zatím. 80% ()

Margerie

Noční můra snad každé holky. Vdáte se a naproti přes ulici bydlí rodiče vašeho manžela, kteří absolutně nerespektují vaše soukromí, váš manžel je stále maminky mazel, který se jí neumí vzepřít a zastat se vás, a navíc spolu s vaší tchýní a tchánem musíte sníšet i svého čtyřicetiletého švagra, který se po rozvodu vrátil k mamince a je neskutečně natvrdlý. Jo, jako odstrašující příklad je tenhle seriál perfektní a já se skvěle bavila, z představy, že to zažiju taky, mi ale stéká studený pot snad po celém těle. 75% ()

valkil

Seriál, u kterýho se dá dost nasmát. Nejlepší ovšem když se na scéně objeví "dědek" - Raymondův otec - a věčně ukřivděný bratr Robík. ()

fordhont

O povedené rodince, zejména rodiče jsou vtipní. Když promluví děda Frank, většinou je to nějaká perla. Opět další seriál vyšperkovaný českým dabingem. (doporučený dabing: česky) ()

Moonrise

Tento seriál jsem si ihned oblíbil díky jeho jedinečnému humoru. Každodenní rozepře matky Marie, hlavního hrdiny Raymonda, s jeho ženou Debrou jsou dobrou ukázkou problémů mezi tchýní a snachou. Nakonec bývá do sporů nechtěně zapleten i celý zbytek Raymondovy rodiny (jeho starší bratr Robert, otec Frank), který bydlí hned naproti přes ulici. U manželů jsou na návštěvě denně a to vede k často banálním konfliktům. ()

Vica

Jeden veľmi nerozvážny ťah v živote a už Vám ostáva len každodenné utrpenie v spolužití s rodičmi, ktorí sa nachádzajú príliš málo krokov od Vaších dverí. V tomto seriály si užívam každú chvílu s výborne napísanými postavami. Nič mi tu nechýba, nevadí...plný počet... ()

Tuty

Jako bych se v tak viděl za pár let taky, maminčin mazánek bydlící hned naproti přes ulici a já i nadále zůstávám dítětem závislým na mamince, manželka to nemůže přenést přes hlavu, stejně jako v mém případě, místo Roberta, moje sestra Veronika. Jenom ten můj otec není takovej hypochondr, ale to se s věkem podá. Takže nějak takhle to má i Ray s Debrou a dětmi, musím říct, že kvalita seriálu postupně roste a zajímavé je to zejména tehdy, kdy se ožení i polda Robert, matkou nesnášenlivě oslovovaný jako Robík. Pak to má teprve grády, porovnání dvou manželství a vzájemné pošťuchování jejich hlavních protagonistů, do toho matka votravná jako svítiplyn a o oheň na střeše je samozřejmě postaráno... V televizi b to chtělo postupně osvysílat celý seriál, vždycky jsme totiž byli svědky uvedení jen některých serií. A to je škoda. ()

rigby

Klasický americký sitcom, jak se patří. Ale dneska už je to snad jen pro pamětníky, přece jen dvacet let je dvacet let a za tu dobu se mnohé změnilo a co bylo tehdy legrační, už je dnes někdy trochu trapné. 3- ()

SakyLand

Jde o klasický americký sitcom, které zrovna moc nemusím, ale tento jsem opravdu sledoval rád. Spory s rodiči (sousedy) jsou zábavné a jsem rád, že to sleduji jen v televizi :o) ()

J. K. Lister

Pro mne docela pohodová podvečerní oddychovka po těžkém dni, kdy potřebuju vypnout mozek. Nejvíc se mi líbí Raymondův dvoumetrový bratr poklidné povahy. ()