Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného amerického sitcomu z rodinného prostředí. Situace a střety, které běžný život přináší, jsou nám důvěrně známé. Podobně žijeme i my. Navíc způsob řešení situací a především humor a nadhled je nám blízký. V české verzi žije Rudyho rodina v Praze a všechny reálie jsou české. Mladí manželé mají tři malé děti a milující rodiče, kteří jim s láskou pomáhají. Problém je v tom, že pořád. Bydlí totiž přes ulici. A tak mají manželé starosti nejen s dětmi ale i s nimi. Každá jejich návštěva je jako cvrnknutí do nosu. Jednou za měsíc se to dá vydržet, ale když se to děje každou půlhodinu, je to k nesnesení. Jako by nestačilo být milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na domek! Jako by nestačilo být vzornou matkou tří dětí, malé Anežky a dvojčat nemluvňat Matěje a Jiříka, a ženou v domácnosti! Nestačí. Hranice jejich obydlí jsou neformální, nebo spíš vůbec neexistují a rodiče i podivínský bratr jsou u nich pořád. Velká milující rodina. (Česká televize)

kacka274

Dost mě zklamalo zdejší hodnoceni. Ne tak často se mi zde na čsfd stane, že bych měla úplně opačný názor než zadané komentáře. Připadá mi v tomto případě, že pár lidí zadalo odpad a další už takzvaně "ser..u" na tu velkou hromadu. Podle mě je to zcela regulérní sitcom. Pokud někomu vadí smích implantovaný do děje, ten je sitcomu vlastní, pokud jste viděli jakýkoli jiný sitcom. Naopak bych řekla, že ho není tolik jako v těch amerických. Děj zobrazuje věrně to, co známým i z vlastního života, není tam uměle vytvářený nepravděpodobný humor závislý na dvoj smyslech nebo obhroublostech, což velmi cením. Asi jsem cílová skupina narozdíl od zdejších kritiků. Já totiž jsem matka několika dětí a řadu těch situací jsem zažila. Rozhodně si tento seriál nezaslouží odpad!!!! ()

Siegmund odpad!

Když jsem tady na ČSFD viděl to nelichotivé hodnocení, rozhodl jsem se, že se na jeden díl podívám. Vydržel jsem se dívat asi 3 minuty. Podle mě se na tento sprask dívat nedá. Už jen to, že je do děje vkomponovaný smích, je úděsné. Chápu , že i herci musejí z něčeho žít a nějak přijít k penězům, přesto je moc smutné, že se na této hrůze podílela taková herecká esa jako Eva Holubová, Oldřich Navrátil nebo Pavel Zedníček. ()

Big Bear

Uh... české adaptace úspěšných amerických sitcomů většinou dopadají hrozně. Jednak americké diváctvo je jiná liga, takže se sitcom musí šroubovat na české prostředí a už zde je celá řada úskalí. Dále si myslím, že Češi prostě na sitkomy moc nejsou a obzvláště ty s pouštěným smíchem... Já byl na tuhle věc celkem zvědav, protože mám rád Rašilova, Novotného, Navrátila a celkem i Schneiderovou... Bohužel jsem nucen konstatovat, že toto není můj šálek české adaptace úspěšného amerického sitcomu... Nejuvěřitelnější tam byl asi Rašilov. Ostatní spořádaně recitovali své texty a strojeně odehrávali své role. Nejvíc mně na tom asi mrzí účast Novotného, který podle mého nemá zapotřebí se brodit v policejní uniformě v téhle břečce... Na odpad to vyloženě není, ale ČT prosím aby už úspěšné americké sitkomy neadaptovala... Jedna hruška. * ()

Thamilka

Na tento seriál jsem byla upozrněna až z internetových stránek. Z velké zvědavosti a znalosti seriálu Reymonda má každý rád, jsem si seriál pustila. Ke zhlédnutí seriál samozřejmě přišpěla i hvězdná obsazenost, která mě ale bohužel velice zklamala. Seriál je spíše trapný než vtipný. Kopírování toho, co bylo vtipné v 90. letech, jen těžko přenesete do roku 2015. Herci nejsou až ta špatní, ale dialogy a vše, co se kolem děje, může nadchnout asi jedině toho, kdo neviděl originál. ()

Tommassi3 odpad!

Sašo, Sašo, Sašo !! K čemu jsi se to zase uvrtal ?? Těžko soudit z jedné jako již tradičně zbytečně příliš seznamovací epizody, co se z téhle další franšízy - Po nečekaně povedeném Kanclu se s tím dalo samozřejmě počítat.. - vyklube, nicméně zatím je tahle otravně doslovná a předem k neúspěchu odsouzená kopie především pouze velmi těžkopádná a bolestivě nepřirozená, což jsem však od režiséra Kozla, totiž Zahrádky, přesně očekával.. Myslím, že skutečnost, že ten americký koncept ryze gaučového sitcomu není možný uplatnit bez zásadního ozvláštnění na český model a prostředí, dnes není zřejmá snad už jen několika málo tvůrcům, včetně těchto bohužel.. A tak celý seriál působí dojmem, že ho natáčeli v Ikee po několikatýdenní urputné studii hereckých kreací původních představitelů, což ve výsledku diváka musí nutně otrávit.. Snad vyjma tradičně velmi dobrého, leč dokonale nevyužitého, Davida Novotného, jemuž jednoduše sitcom sluší.. Ten kluk to prostě v sobě má, velmi zajímavá vizáž, přirozené herectví i vlohy pro neokoukanou komiku.. Proto zamrzí, jak to většina našich tvůrců slepě ignoruje..Ten kontrast s nesmírně divokým a zábavným nováckým Comebackem navíc Rudymu činí přímo medvědí službu.. Věčná škoda, že Američané, kteří na natáčení projektu dohlíželi a údajně si výsledek velmi chválili - Jak taky jinak !! - neporadili zvukaři nejspíš po sérii frontálních lobotomií, že ten přidaný smích se skutečně hodí jen do pasáží, které jsou k smíchu, i kdyby jen na papíře, protože smát se třeba tomu - Naprosto bez legrace !! - že Holubová odchází dveřmi, se mi nezdá zrovna dvakrát vhodné.. Tam by se mělo spíš otevírat šampaňské.. Dvacetiminutová epizoda, která trestuhodně poskytuje děj upřímně tak pro tříminutový skeč, jen znovu ukazuje na tu nekonečnou českou filmovou virózu spočívající v neschopnosti napsat skutečný scénář odpovídající délce natáčeného.. Obávám se, že tohohle Rudyho, stejně jako toho idiota z Ostravy, mít já rád opravdu nebudu, a to rozhodně bez ohledu na ten původní americký sitcom i velmi osvěžující charakterovou šablonu hlavního hrdiny coby sportovního žurnalisty.. A tak můžeme být snad jen vděční za to, že druhá epizoda už alespoň nabízí pointu.. ()