Film pod režisérskou taktovkou etablovaného hollywoodskeho zvukára Midgea Costina odhaľuje skrytú silu zvuku vo filme. Zoznamuje nás s nedocenenými hrdinami, ktorí ho vytvárajú, a prináša postrehy legendárnych režisérov, s ktorými spolupracujú. Približuje náhľady a príbehy ikonických režisérov, ako sú George Lucas, Steven Spielberg, David Lynch, Barbra Streisand, Ang Lee, Sofia Coppola a Ryan Coogler, a ich spoluprácu s priekopníkmi zvukového dizajnu Walterom Murchom, Benom Burttom a Garym Rydstromom, ako aj so ženami a s mužmi kráčajúcimi v ich stopách. (Jeden svet)

pushover

Stručný náhled do minulosti a současnosti zvukové postprodukce. Bohužel stopáž filmu nedovoluje příliš rozvinout podrobnosti jednotlivých zvukařských disciplín, takže dokument je spíš určen běžnému divákovi, ale rozhodně je zajímavé vidět a slyšet všechny ty zvukařské pionýry. Režisérka použila i záběry z krátkého dokumentu "Listen to Us " o ženách ve zvukové postprodukci, takže to chvílemi působí jako by právě ženy byly ty které ve studiích potkáte nejčastěji. ()