Reklama

Reklama

Policajti z hôr

(seriál)
  • Česko Zločin v Alpách (viac)
Nemecko, (2019–2023), 30 h 12 min (Minutáž: 45–50 min)

Hrajú:

Andreas Giebel, Peter Marton, Ines Lutz, Kathrin von Steinburg, Barbara Weinzierl, Leonie Brill, Nepo Fitz, Genoveva Mayer, Sarah Thonig, Lilly Forgách (viac)
(ďalšie profesie)

Série(3) / Epizódy(39)

Obsahy(1)

Policajný vyšetrovateľ Benedikt Beissl žije v Berchtesgadenerských Alpách so svojou manželkou Elisabeth a ich tromi dospelými dcérami Johannou, Mariou a Evou. Svoj krásny región si doposiaľ obchádzal sám, pokým nezískal nového kolegu Jerryho Paulsena, ktorý sa presťahoval až z ďalekého Hamburgu. Benedikt a Jery sú protiklady. Benedikt je skúsený vyšetrovateľ s tradičnými vyšetrovacími metódami a morálnymi zásadami, zatiaľ čo Jerry má otvorenú povahu a využíva moderné vyšetrovacie postupy. Benedikt si bude musieť na Jerryho zvykať, ale to nie je všetko. Benediktovi Jerry značne naruší nielen jeho dobre zabehnutý pracovný život, ale dokonca i súkromný. Jerry totiž nie je len Benediktov kolega, ale možno aj budúci zať, pretože má vážny vzťah s Benediktovou dcérou Johannou. (RTVS)

(viac)

Recenzie (3)

vecnaAmbra 

všetky recenzie používateľa

No teda, som veľmi milo prekvapená, že po všetkých tých typicky rakúšacko- nemeckých doktoroch z hôr, dávno vyžmýkanom komisárovi rexovi, nostalgicky obstaróžnom Derrickovi atp. sa Nemcom podarilo natočiť takto sympatický seriál. Pri vyšetrovaní už pravda vidíme používanie moderných prvkov dnešnej doby- sociálnych sieti, mobilov. Občas je tu síce cítiť trocha váhanie, či už v dialógoch alebo opatrnom humore, ale ako celok pohoda a zaujali aj niektoré zápletky. Akurát prečo si tí dvaja policajti stále vykajú, keď spolupracujú a ten mladší žije s jeho dcérou? Prosto aj keby postavy nepôsobili chladne, v niečom ten nemecký odstup musí byť :-) ()

kolemjdouc 

všetky recenzie používateľa

dívám se abych se nemusela dívat na něco jiného.Ti dva svým výzorem  neurazí ale ani nenadchnou.scénář obyčejný .Nejste vláčeni dějem sem tam .Skvělý dabing.K odpolednímu kafi dobrý i kvůli tomu,že tenhle seriál navazuje po cestopisu.Dobrá atmoška ()

Reklama

Galéria (375)

Reklama

Reklama