Kamera:
Andrej Žegalov, Vladimir Vasiljev, Nikolaj Pokopcev, Sergej Jurizdickij, Pavel Zasjadko (viac)Hrajú:
Alexej Nilov, Alexandr Lykov, Sergej Selin, Jurij Kuzněcov, Michail Truchin, Alexandr Polovcev, Viktor Byčkov, Andrej Krasko, Igor Sergejev, Irina Osnovina, Andrej Kivinov, Jurij Orlov (viac)Epizódy(31)
-
Ženskoje sčastě (S01E31)
Hrajú
Grigorij Panov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Světlana Smirnova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Losev
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Matvejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Děvotčenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Sněžkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Charitonov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ťurin
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Oniščenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Maxim Sergejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Gali Abajdulov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Siňavskij
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Zavjalov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Kirsanova-Miropolskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vitalij Pičik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Rubin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ilja Šakunov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Novikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Ivanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)