Zabiják z Bangkoku

• Česko Sniper z Bangkoku (viac)

Příbeh hluchoněmého rváče a jeho partnera z Bankoku. Jednoho dne dostanou nový úkol týkající se čistek v podsvětí. Hlavný hrdina se seznamuje s milující ženou a začíná pochybovat o správnosti svých činů. Právě ten pocit však v jeho profesi znamená největšího nepřítele. (oficiálny text distribútora)

moviefan4

Moc dobrá dráma. Dobrý jlabný herec, skvelý dej a dobrá hudba. Film som si vychutnal ale aj tak som čakal niečo viacej. Za záverečnú scénu davam hviezdu hore a to bez debaty. Kto má rád takéto filmy bude spokojný. ()

stanyko

Tak toto ma neoslovilo. Z filmu som mal pocit, ze bol natacany v 80tych rokoch ale problem je skor v tom, ze pomerne rychlo zacal byt nudny, utahany a riesila sa tam romanticka dilema.. Namet "hluchonemy sniper" je bizar a vo filme bolo casto hluchoneme ticho. Lepsi by bol uz len nevidiaci sniper. ()

GASTON73

Doplnění informací: Oxide Pang Chun (Střih), Danny Pang (Střih), Wut Chaosilp (Scénografie), Ekasith Meeprasertsakul (Kostýmy), Adit Yiemning (Masky) ()

raru

Veľmi dobrý film s kvalitným príbehom.Ázijská mentalita je nám európanom vzdialená,ale nepovedal by som,že to bol nejaký problém,malý problém pre mňa bol celkový dojem,ktorý pôsobil akosi poloamatérsky,hlavne kamera a akčné scény.Takže,keby to bolo natočené viac profesionálne,dal by som 5*****. ()

Rathe

Když Vás film prostě nezaujme, tak co s tím chcete dělat? Žádný z charakterů mě nezaujal, nezajímal. Kdyby všichni zemřeli, bylo by mi to jedno a to přece není správné! Film má diváka vtáhnout do děje, má za postavy cítit, brečet, smát se či dýchat. A když se tohle nestane, nemůžu dát vyšší hodnocení. ()