Corpsegrinder

Hodně špatný. Hlavní problém filmu je asi to že si to chce hrát na inteligentní Tromu, jenže tomu pak nic nezbejvá k pobavení. První dvě třetiny filmu jsou neskutečně prázdný a často i blbý a jakmile dojde ke konci na stokrát viděnou naháněčku tak už to nezachrání nic. Ukázkovej příklad filmu "o ničem". Zasmál jsem se jen jednou při scéně s plamenometem. Hvězda asi za soundtrack. ()

Hopeman

Já sem to dal, já sem to dal ....sice teď skoro nevidím a mám jen polovinu čelního laloku, ale díky Drew Bolducovi mě již netrápí spousta věcí...jako vyměšování nebo jestli mi netečou z úst sliny....prostě pohodička a hezky do rytmu se kývu zepředu dozadu ve svým novým polstrovaným pokojíčku.... ()

septic odpad!

tak tohle bylo utrpení. Totální nula a ještě k tomu z dětskými herci. Pointa zahrabaná pod nesmysly, obsah a děj drobný, dialogy na facku, nesmyslů sada a jedna vtipná scéna jakoby z jiného filmu. Mnohem víc mě zajímá Bolducova prvotina The Taint. To počítám bude aspoň prdel ()

iXtr3m3 odpad!

Ak to chcelo byť tromou, tú som nikdy nejako moc nemusel, ak to chcelo byť vážne, tak to strašne ale strašne narazilo. Možno by si to jednu hviezdu zaslúžilo, ale z celkového dojmu tomu dávam odpad a nezachránia to ani sem tam dobré masky a gore scény. ()

Morien odpad!

What the frick frack. Toho, kdo ty holky mazal rtěnkama, bych nejraději udeřila přes papuli. A na závěr bych citovala tweet samotného režiséra Drewa Bolduca z 24.10.2019: "Godfather is shit. Marvel is shit. Goodfellas is shit. All movies are shit." ()