Bez stopy

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2002–2009), 112 h 50 min (Minutáž: 40–44 min)

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano, Eric Close, Roselyn Sanchez, Annie Corley, Brian Tee, Dylan Baker (viac)

Každú minútu na svete záhadne zmiznú stovky ľudí. Špeciálna jednotka FBI v New Yorku, ktorú vedie agent Jack Malone (Anthony LaPaglia), je vytvorená špeciálne pre tieto prípady. Jeho tím zbiera čriepky dôkazov a postupne sa snaží nielen objasniť príčiny, ktoré viedli k zmiznutiu ľudí, ale hlavne ich nájsť a to skôr, než uplynie magická hranica 48 hodín, po ktorých pravdepodobnosť úspešného objavenia živého človeka extrémne rýchlo klesá až na nulu... (TV Markíza)

Recenzie používateľa imaginer21 k tomuto seriálu (5)

Bez stopy (2002)

Krásná hudba, kruté zvraty, temná atmosféra. K tomu božská agentka v podání Poppy Montgomery. City jdou většinou stranou, přesto jsou osudy těch, po kterých se pátrá, i pro suchého diváka občas srdceryvné. Dialogy si na nic nehrají, podávají pouze potřebné informace k divákovi. Nic nechybí a nic není navíc. Krásně vyrovnané a vcelku dost realistické. 90%. Asi nejlepší seriál z produkce Bruckhaimera. ()

Podezřelý (2002) (S01E05)

"Dostanu svých 15 minut?"... Graham Spaulding byl ze všech antigonistů seriálu asi ten nejodpornější kompexní psychopat, jakému tým (hlavně Jack) čelil. Ze seriálu si toho moc nepamatuju, ale tyhle tři epizody - Suspect, Are You Now or Have You Ever Been a Copycat - jsou perfektně napsaným psychologickým thrillerem, který by si klidně mohl odbýt filmovou podobu. A hudební podkres s písní One of These Mornings od Mobyho mám ve svém top playlistu. ()

Ať hodí kamenem (2003) (S01E21)

Graham Spaulding byl ze všech antigonistů seriálu asi ten nejodpornější kompexní psychopat, jakému tým (hlavně Jack) čelil. V této epizodě vyhrál a my jsme jen mohli doufat, že nebude všemu konec... A nebyl, své závěrečné antré si Spaulding nachystal do druhé série. Ze seriálu si toho moc nepamatuju, ale tyhle tři epizody - Suspect, Are You Now or Have You Ever Been a Copycat - jsou perfektně napsaným psychologickým thrillerem, který by si klidně mohl odbýt filmovou podobu. A hudební podkres s písní One of These Mornings od Mobyho mám ve svém top playlistu. ()

Kopie (2003) (S02E05)

Graham Spaulding byl ze všech antigonistů seriálu asi ten nejodpornější kompexní psychopat, jakému tým (hlavně Jack) čelil. Zde se vrací v plné parádě, aby se vryl Jackovi pod kůži poodkrytím jeho bolestné minulosti. Fantastický závěr. Ze seriálu si toho moc nepamatuju, ale tyhle tři epizody - Suspect, Are You Now or Have You Ever Been a Copycat - jsou perfektně napsaným psychologickým thrillerem, který by si klidně mohl odbýt filmovou podobu. A hudební podkres s písní One of These Mornings od Mobyho mám ve svém top playlistu. ()

Včelí královna (2004) (S02E15)

Malého chlapce šikanují a on se rozhodne pro radikální řešení. Jackův tým se snaží odkrýt všechna tajemství, která šikanující skrývají, aby chlapce našli. A je to závod s časem. Velmi napjatá, citlivá a v závěru dost silná epizoda, při níž si člověk říká, jak málo stačí, aby věci skončily tragicky. ()