USS Enterprise narazí na ztroskotanou loď USS Constellation a jejího rozrušeného vůdce. (SkyShowtime)

darkrobyk

Na jedné straně obří zbraň, požírač planet, na druhé kapitán lodi, co nedokázal zachránit svoji posádku. Kirk se tak jen zpovzdálí může modlit, aby jeho milovaná Enterprise přežila. A nebo může přeci jen do chodu událostí zasáhnout? Vizuálně efektní. Nově udělané speciální efekty posunuly tenhle díl o notný kus dopředu, i když já mám z nostalgie raději původní verzi. ()

majo25

Skvelá epizóda o mimozemskej lodi - ničiteľovi svetov, ktorá dá poriadne zabrať aj posádke Enterprise. Dusno je nielen pri akčných scénach, ale aj pri pravidlách velenia vesmírnej lodi medzi Spockom, iným kapitánom a Kirkom. A v neposlednej rade musím pochváliť vizuál a špeciálne efekty, ktoré pripomínajú 3D. ()

sirien

slbších 5*, hlavně protože to bylo vlastně "pro efekt" a bez hlubší myšlenky... ale dám je. Fakt, že někdo zvládl udělat celý díl o lodní bitvě ve vesmíru, který byl zajímavý, obsahoval nějakou taktiku a NEBYLA to alegorie na ponorkovou válku ale skutečně to působilo jako bitva ve vesmíru si to myslím zaslouží. A mělo to i dobrou atmosféru a na svou dobu dobré efekty a slušnou druhotnou linku nějakého dramatu mezi postavami. ()