Faith získala tělo Buffy a naopak. Zatímco si Faith užívá svůj nový život, Buffy je zatčena a následně ji zajme Rada pozorovatelů, která se chce nepohodlné přemožitelky zbavit. Willow se rozhodne představit Taru své nejlepší kamarádce, Tara ovšem pozná, že je něco v nepořádku. (ArsenalEagle)

Milano33

Takže potom, čo si Faith spolu s Buffy vymenili telá, sa situácia značne skomplikovala. Síce sa Faith vydávala za Buffy, ale svojho svojského prístupu sa samozrejme nevzdala. Chovala sa provokatívne, ubližovala svojmu okoliu. Chudák Tara, tá na to doplatila asi najviac. Aspoňže je taká pozorná, že si ihneď všimla, že niečo s Buffy nie je v poriadku. Aj Spikea poriadne vyviedla z miery tým, ako ho iritovala. Avšak nakoniec sa Faith rozhodla pomôcť ľuďom v nebezpečí. Toto je dôkazom, že ešte nie je úplne stratený prípad a stále v sebe má kúsok dobra. Záverečný súboj bol prevažne o emóciách, Faith v sebe dusí nenávisť, ktorú prechováva k Buffy. Nechala sa naplno ovládnuť hnevom. Pre Faith to skončilo skutočne smutne, je mi jej aj docela ľúto. Snáď sa raz cez to prenesie a uzmieri sa s Buffy. ()

Kacitr

Paráda. Faith v těle Buffy...rozhodně zajímavá záměna. Willow se rozhodne představit své nejlepší kamarádce novou přítelkyni, to ale nedopadne. Vyjukanej je i Giles, Joyce a Riley. Každý po svém. Nakonec si (překvapivě) Tara všimne, že něco není v pořádku. ()