Faith pracuje pro starostu, ten pro ni má několik úkolů. Jedním z nich je poštvání Angela proti Buffy - má v plánu zbavit ho duše. Pokud se jí nepovede Angela svést, má v záloze i temnou magii. (ArsenalEagle)

Milano33

Z Faith sa stáva Dark Slayer, je nekontrolovateľná, šalie a nemá zábrany. Vydáva sa po temnej ceste a nie som si istý, či bude možné sa z nej vrátiť späť. Buffy, Angel a Giles z počiatku síce nadobudli podozrenie, ale nemohli si tým byť úplne istý až do momentu, kedy sa pokúsila opäť vziať Angelovi dušu. Zašla už príliš ďaleko a to sa už skrátka nedalo tolerovať a preto naaranžovali sofistikované divadielko. Musím uznať, že Angelovi som všetko uveril, naozaj to bravúrne dokázal zahrať. A tá scéna, keď sa ukázalo, že to celé bola len hra, sa mi vážne uľavilo. Buffy je celkom ľúto, že takto Faith naložila s dôverou, ktorú do nej vložila. Tiež sa mi páčilo, ako Willow dokáže vždy Buffy pomôcť, keď sa trápi, tomu sa vraví práva priateľka. Interakcia medzi Cordy a Wesleym je stále skvelá. ()

Kacitr

Angelovi jsem to jeho herecké představení spolkla i s navijákem. To co Faith provedla....nemám slov. Stala se z ní pěkná mrcha. Willow je oproti tomu ta nejlepší kamarádka, která má srdce na správném místě a pro Buffy pochopení. ()