Amy Schumer Growing

Scenár:

Amy Schumer

Účinkujú:

Amy Schumer

Amy Schumer v novém lehce neslušném, ale upřímném speciálu prozrazuje, jak to má s čerstvým manželstvím, osobním rozvojem, děláním dětí a nesmyslnými radami svojí matky. (Netflix)

Thomick odpad!

Amy Schumer s úspěchem zůstává nejprvoplánovější stand-up komičkou široko daleko. Bez invence, bez hloubky, bez čehokoliv, co by jí od zbytku okruhu odlišovalo, a co by legitimizovalo prostor, jakej nadále dostává. Na těhotenský džouky jsme tu (vlastně i na Netflixu) nedávno měli Ellie Taylor. A na všechno ostatní... vlastně všechny ostatní. ()

zdepapepa

Normálně bych si už Amy Schumer nepustil - stačí se podívat na to, jak jsem hodnotil její předchozí speciály. Tento speciál (a následně i Joke Show) byla reakce na sledování speciálu Quarter Life Crisis. Chtěl jsem totiž porovnat, zda je Taylor Tomlinson skutečně zábavnější nebo zda jsem si jen zasedl na Amy Schumer. Jak se ukázalo z tohoto (a následného Joke Show) speciálu, pravdou je to první. Garfunkel a Oates to zazpívali popravdě - Pregnant women are smug. Amy Schumer je toho hezkým příkladem - trefuje se převážně do těch samých terčů jako vždy, opět bez velké dávky sebereflexe nebo hlubšího zamyšlení. Vrcholem byla historka o manželovi, která, ač možná trochu vtipná, mi přišla milá. Místo toho je manžel roastován před celým světem (a kdybych chtěl rozbor maleb, pustím si radši Hannu Gadsby). Nulová energie v kontrastu s řehtajícím se publikem, u kterého jsem konečně pochopil, proč lidem vadí "laugh track" u sitcomů. Mně to znělo u Growing podobně. ()

alisa.upir odpad!

Trapný až na půdu. Je dost otravný poslouchat několikrát dokola, že na podiu je jen proto, že je k tomu smluvně zavázaná. No dobrý, ale opakovaný vtip není vtipem, zvlášť když ani napoprvé to vtipný nebylo... ()

Necrotongue

Tento speciál mě až tak dokonale nepobavil, protože jsem měl chvílemi neodbytný pocit, že nesleduji komediální záležitost, ale že jsem se dostal na seminář, který podrobně popisuje fyzické a chemické změny probíhající během těhotenství v ženském těle. Nechci tvrdit, že bych se vůbec nebavil, to ani náhodou, jen to nebylo tak dobré, jako jiné záležitosti, k nimž jsem se dnes dostal. / Poučení: Nestavěj se mezi jídlo a těhotnou ženu hnanou rozbouřenými hormony. ()