Taylor Tomlinson: Krize mladého věku

Stand-up / Komédia
USA, 2020, 61 min

Účinkujú:

Taylor Tomlinson

Už jí sice bylo 25, ale nějak se s tím smířila. Na párty je moc stará, na rodinu zas moc mladá. Komička Taylor Tomlinson vyhodnocuje, jaké má ještě v životě možnosti. (Netflix)

Necrotongue

Zaujal mě výstup Taylor Tomlinson v Nejlepších stand-upech 2022, takže jsem zkusil její speciál. No, a ukázalo se, že jsem neudělal chybu, protože mě tento hodinový, ženský pohled na život převelice bavil, a jsem si jistý, že se podívám i na oba její další speciály, které jsem si našel. Opravdu jsem si to užil a byl na mně spáchán příjemný večer. / Poučení: Zásnubní prsteny jsou velmi nepraktické. 4*+ ()

ScarPoul

Celkom funny stand up. Takto ma naposledy pobavila Ali Wong. Mám rád ženy, ktoré nedissujú len chlapov ale dokážu sa dať dole aj sami. Nezaváňa to stereotypom. Nie je to prehnane vulgárne a je v tom kus pravdy. Samozrejme, že to neprekračuje hranice tak, ako to robí Louis C.K alebo Bill Burr ale na ženskú komičku, ktorá ešte nemala 30 je to dosť fajn zábava. A Taylor je kupodivu celkom cute. ()

zdepapepa

Solidní zábava, která je přístupná všemi směry, není nijak přehnaně vulgární ani se příliš neangažuje do politiky. Univerzální je to například v tom smyslu, že každý někdy měl/má rodiče, každý prožil dětství. Někteří i možná mají děti nebo s nimi přišli do styku nebo mají i názor na jejich výchovu. Příklady o randění byly také bezvadné, většinou mám pocit, že to jsou jen smyšlené historky bez pointy, tady možná taky byly smyšlené, ale často ta pointa byla humorná. Pokud jste zhruba ve věku Taylor Tomlinson, přidejte si libovolný počet hvězdiček, za mě je to solidní průměr a jsem zvědav, s čím vyrukuje v letošním novém speciálu. ()

KuceraJohny

Další hodinový stand up, který mě moc neoslnil. Taylor sice byla poměrně vtipná, ale z většinou jejího humoru jsem se moc neztotožnil a skutečně jsem se zasmál asi jenom jedno max dvakrát. Upřímně kdybych se aspoň skutečně bavil, a přitom se nemusím smát nahlas, stačí když se mi jenom rozjedou koutky, tak bych to bral jako super výstup, ale bohužel Taylor mě nijak neoslovila a svým výstupem možná i trochu odradila. Bohužel to tak je, ale jako nejhorší stand up se to vůbec nedá brát. Je to podobné jako Joe Rogan divná doba, akorát v ženském podání. ()

APLSMLS

"I can either bake you cookies everyday, or I can make your life hell forever. It makes no difference to me, I JUST NEED A PROJECT!" No teda, kde se tahle vzala? Ještě předevčírem jsem ji neznal, pak mi na FB zdi přistál krátkej sestřih z jejího novýho Netflix stand-upu a tak mě pobavila, že jsem si ho před chvíli pustil celej - ale nečekal jsem, jak dobře se pobavim! Doposud jediná female komička kterou jsem vydržel koukat celou show byla Sarah Silverman, která je ale vedle jmen Louis CK, Bill Burr, Dave Chappelle, Chris Rock, Jerry Seinfeld a dalších oblíbenců jen slabší jednohubka. Ale musím říct, že Taylor tam sázela jednu bombu za druhou a za celou hodinu to nemělo slabšího místa. Když se skloubí smysl pro humor, předchozí utrpení a brutální upřímnost, je to prostě on point :) A ty její andílkovský výrazy tváře pokaždý, když pronese něco zvráceně šokujícího jsou k nezaplacení; vůbec celý její vystupování parádně prodává všechny stories, který sype z rukávu. Proměnit svý neurózy do takovýho komediálního zlata? Zrodila se nová hvězda, vřele doporučuju! ()