Některá jména ze špičky Formule 1 teď jezdí pro nové týmy. Rok 2019 přinesl sezónu porušených spojenectví a obnovené rivality. (Netflix)

VanTom

Tvůrci si jsou jistější v kramflecích a ve vybraných tématech dokážou nefalšovaně strhnout, protože jak se štáb Netflixu již stal bezmála organickou součástí padoku a zákulisí, závodníci i týmové vedení se více otevírají (ať už to hrají, či ne). Největší výtka z minula s plnohodnotnou účastí Mercedesu a Ferrari padla (zase kvůli omezené ploše se vůbec nedostalo na jiné – ani zmínka o Racing Point nebo Alfě Romeo), ovšem nějaké ucelené představení startovního pole 2019, závodů či aspoň souhrn finálních výsledků by to opravdu chtělo – kromě 6. titulu pro Lewise Hamiltona a Mercedes v řadě nevím po skončení nic, nada, musím si dohledat. ()

Hanys_

V S2 už pěkně všechny týmy, zase tu není nouze o drama (přestupy, nevraživost mezi jezdci atd) a nečekané zvraty (neviděl jsem žádný závod toho roku). Pořád ale člověk musí mít na paměti, že kamerám ukážou jen to, co chtějí ukázat a řeknou jen to, co chtějí (můžou říct). Jenže je to fakt zase zatraceně skvěle natočené (sestříhané). 9.5/10 ()

vyfuk

Člověk skoro nedoufal, že by onu druhou vysněnou sérii dostal. A ono se stalo. Chvíli to ale trvalo. Než člověk zase najel na onen zvláštní styl vyprávění a přijímání příběhu skrze stáje a jejich jezdce než v rámci chronologie. Člověk to docení až skoro ke konci, kdy mu opět dojde, že v tom byla určitá gradace k nějaké pointě a podobně. Obecně vzato se skoro nedá říci nic extra špatného o tomto pokračování, ale i přesto člověka naštvaně určité flákačství, že o nějakých jezdcích se ani nedozvíte a musíte si to hledat přes Wikipedii, abyste věděli. V tomto bodě seriál naprosto zbytečně selhává, protože každý díl nemá snad více než 30 minut a přitom opomene tolik věcí, že je až stydno. Velká a zbytečná škoda- ()

seko0408

Predstavoval som si to trocha inak. Nechcem tvrdit ze serial je zly ale ! Nebolo by lepsie zobrat napr 5 timov, povedat nieco o ich minulosti, sucastnosti. Taktiez zobrat z tych timov oboch jazdcoch, predstavit ich a ukazat ich najvecsie preslapy a najvecsie uspechy v sezone. Dalsi rok spravit to iste s druhou polovicou timov. Mne napr. vadilo ze sa zamerali len na jedneho jazdca z timu a o druhom nepovedali nic aj napriek tomu ze bol lepsi, resp ze sa mu v sezone darilo viac. Cele casti venovane timom ktore su na chvoste pretekov a skoro nikoho nezaujimaju. Vo velkej cene napr. Nemecka sa toho udialo tolko a oni nam ukazali doslova omrvinku. Nie zle ale urcite nevyuzity potencial ! ()

diccon

Jak se prvni sezona povedla, tak druha je v celku zklamani. Bohuzel. I kdyz se porad podivate za oponu soupereni v F1, vyber temat mohl byt mnohem lepsi. Zase celej jeden dil venovanej Haasu (proc proboha, kdyz postavili naprosto shitovy auto, za piloty maji dva klauny a Gunther Steiner neumi rict jedinou vetu bez Fuck nebo wank...), zase celej dil venovanej Williamsu, kterej uz treti rok po sobe predvadi naprostou tragedii a loni to pohnojili uplne maximalne. Je fajn, ze pribyly dily o Ferrari a Mercedesu. Ovsem z Mercu se delaji svetci a attention-whore Hamiltonovi budujou image verozvesta smerujiciho k dokonalosti. Nejvtipnejsi je, ze ackoliv celkova dominance Mercu je neotresitelna, celej dil o velky cene Nemecka, kterou Merc uplne ukazkove pohnojil, vyzniva jako silena tragedie. Kdyz uz delaji 10-ti dilnej dokument, celkal bych, ze budou vsechny teamy prinejmensim bokem predstaveny, vcetne historie atd. Chybi Alfa Romeo, chybi Toro Rosso. Ze se to nestalo v prvni serii, OK. Ale v druhy je to, navic vzhledem ke stopazi, trapny. Takze celkove skoda skoda... ()