F1: Touha po vítězství - Série 4 (2022) (séria)

Bod zlomu (S04E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia Tipping Point
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2022, 46 min

Max Verstappen z Red Bullu se veze na vítězné vlně. Lewis Hamilton z Mercedesu má co dělat, aby udržel krok. A pak přijdou spory kvůli nehodě. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Súperenie medzi Maxom a Lewisom eskaluje k obrovskému súboju na poli v Silverstone. Lewis po tom ako skoro Maxa zabil pri náročnom manévri a následnej penalizácií v tomto závode víťazí. Prevedenie: Som fanúšik RedBullu a teda som možno zaujatí ale po takomto manévri mal skončiť v závode a nie si pohodlne doplachtiť na prvé miesto a ešte ho aj oslavovať akoby sa nechumelilo. Potom to ešte zahrať na chudáka ako on musel ako malý čierny chlapec bojovať o svoje miesto lebo ho nikto nebral do teamu. Chcelo sa mi grcať. 73% ()

jjjerry

Tleskám Netflixu, že se nebojí ukázat i zákulisí. Hamilton je egoistický sebestředný xxx. Na fanoušky mává a pak se jako zbabělec v roušce bojí a neveřejně si stěžuje, že jsou lidé moc blízko. Plká o tom, jak chce rovnoprávnost aby se vzápětí dokola litoval, že byl jediný black dítě co závodilo. Škoda toho závodu:/ ()

William_

I v tomto dílu lze krásně vidět nehorázná agresivita a pošetilost Verstappena, někým přezdívaného jako "nejnesympatičtější jezdec F1", a jeho brek po prohraném závodu. Naopak je zde i závod s opačným výsledkem. Díl, který budí emoce kvůli "bouračce", za kterou si ale Max může sám. Jasných 5/5 ()