F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (viac)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

Recenzie používateľa DonBraso k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2019) (S01)

Jako stále fanoušek F1 jsem si to užil.Z vcelku absolutně nudný sezóny 2018 udělají tvůrci akční dokument s příběhem.Jsou tu příběhy lidí,jezdců,manažerů.Od všeho máte kousek a díky tomu,že většinou nejste celý díl u jedné stáje,tak to má vážně svižný tempo.V druhý řadě už je kompletní rošt,takže není proč váhat,protože tohle se Netflixu povedlo.Vlastně paradoxně je to lepší,než většina závodů. ()

Série 2 (2020) (S02)

Pořád stejně vynikající jak první sérka.Zde už máte plus v podobě Ferrari a Mercedesu,který tu možná nemá stále tolik prostoru,ale co chtět více?Já vím,jako fanoušek Kimiho stále nic?Jen na konci řekl dvě slova a Alfa Romeo nic,že by třetí série konečně komplet. ()

Série 3 (2021) (S03)

Už i Alfa Romeno měla svůj řádek, pravda bylo to mihnutí a to ani neříkám od Kimiho doslova snad dvě věty:)Pořád se jedná o kvalitní dokument,který si drží vysokou laťku od pilotu.Menší nuance i zde máme.Přišlo,že bylo použito více kamer,více vzpomalovaček. Nebylo tolik jezdců,ale to ani nějak nevadilo.Jen ten samotný závěr zase s Hamiltonem by si aspoň i Netflix mohl odpustit.Velká část se opakuje,ale tak to v F1 chodí.Nejvíc zde máte,že jezdec podepsal u jiného týmu a jak se všichni okolo tváří na deset způsobů. ()

Série 4 (2022) (S04)

To je tak, kdy máš nejnapínavější sezónu a Netflix v tom hledá něco víc. O Haasu opět dost s Güntherem,že to někdy už je pomalu fakt zbytečný, ale aspoň s ním je i sranda. Alfa Romeo nejspíš opět zakázala Netflixu cokoliv točit s nima nebo na ně srala. Kimi Räikkönen skončil a v dokumentu ani podělaný slovo.Tohle je fakt big fail. To ostatní vcelku zůstalo při starém,takže o McLarenu se toho opět dozvíte dost.Ferrari se taky něco řekne. Pak samozřejmě prim RedBull a Mercedes a jeho dva závěrečné díly. Co je potom zase špatný, že přeskakujete závody a klidně se později vrátíte o několik závodů do zadu. Tohle by určitě chtělo vychytat, protože když už jsem v Barceloně, tak proč se mám zase vracet v dalším díle opět tam kvůli tomu, že tam další stáj má svůj příběh. George Russell nakonec hodně prostoru a vůbec o něm stejně nic zajímavého nedostaneš. Rozhodně čtvrtá série ztratila glanc a trochu už dochází dech skvělých tří předešlých.75% ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů