Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi s dobre našliapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, tiež vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na "poslednú veľkú akciu". Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov. (Magic Box)

altumm

Od filmu jsem příliš nečekal, jen jsem se chtěl nechat pobavit. Úkol splněn! Ústřední dvojka funguje a Magnusek - snad poprvé mě ten člověk bavil, sakra bavil. ()

alienable

Měla jsem hroznej problém vymyslet hodnocení. Nemůžu totiž objektivně říct, že to bylo špatný, spíš mě to stylem humoru trochu míjí. Je fakt, že Kozub se Štáfkem na sebe dobře slyšej a vzájemná chemie funguje. Nevaděj mi ani situace vyhnaný ad absurdum. Jen mi to na vyšší rating připadá až moc infantilní. Nebo jsem na to prostě a jednoduše stará. Nevim, dál. ()

Duffman 97

Světe div se....já se bavi. A to moc na CZ filmy nejsem. Ale film si už od začátku dělá ze sebe srandu, má sympatickou hlavní dvojici a také spoustu narážek na současné trendy. To se mi líbí. ()

stuj

Při natáčení asi musela být hodně velká sranda, ale při sledování už zas tolik ne. Pořádně jsem se zasmál vlastně jen jednou. Ale neva, třeba příště. Je to jen taková prkotinka. Radomil byl stejně nejlepší postava. ()

CreepyJoe

Od udělený čtvrtý hvězdičky mě odrazuje jen závěr, který téměř byl jak z ruk tarantina a cohenů, ale tím happy endem to prostě zazdili. Kdyby tam všechny ty postavy vychcípali dám pětihvězdu a změnil se konec ve slasher tak dám pětihvězdu. Pomalé tempo filmu by jen umocnilo celý ten efekt. ()

Jamy

Štáfka mám rád, ale Kozub je úplně mimo. Viděl jsem ho i na živo a bylo to trapný. Umí se tvářit a hrát jen jedním způsobem a je to už pěkně otravný. Tady se to potvrdilo. ()

Nejsem_Fila

Překvapivě vcelku dobré. Rozhodně řemeslně napsané. Mám vlastně akorát dvě výtky - první je postava Sáry, která je napsaná ploše jak přistávací dráha (přestože Andrea Daňková je dobrá), druhá je scéna s výhružkou na zrcadle a následné vtípky na period art. Tahle odbočka mi celá nedává smysl a připadne mi úplně zbytečná. Scéna s mačetou a Nedvědy je supr. ()

MiLuka

U hodnocení jdu jasně do plnejch. Dlouho mě nic tak nepobavilo a nešokovalo zároveň. Prosmála jsem se celou první polovinou filmu až k totálnímu údivu nad geniálně šílenou scénou ve sklepě. Miluju Štáfka i  Kozuba - ta chemie mezi nimi funguje jak dobře rozjetý Lambo. Chci další nášup, další kolo.. A díky za ten zážitek, borci! ()

Jedovka

3,5 hvězdičky - bavilo mě téma, zpracování, i závěrečné psycho scény. Bavily mě všechny postavy, kromě "Sáry". Nebýt jí, dala bych asi i 4 hvězdičky. Její postava je přehrávaná, umělá, jako by tam vpadla z úplně jiného levelu českého filmového odpadu. A co bylo nejhorší, byla její uši rvoucí slovenština - opravdu moc bych si přála, aby se české herečky a herci nepokoušeli mluvit slovensky, fakt to nezní dobře, nikdy. Ale chápu, že obsadit roli pipinky tak, aby to bylo přirozené, není asi sranda. Jako celek lehké, příjemně absurdní, opravdu zábavné, neobvyklé zpracovaní na české poměry, jako oddechovka bez velkých očekávání film za vidění rozhodně stojí. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD