Shoky a Morthy sú kamaráti od školy a zároveň YouTuberi s dobre našliapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, tiež vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si za neho verejne prospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na "poslednú veľkú akciu". Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný YouTuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu ústrety objasnenia záhady Deviatich krížov. (Magic Box)

Karel321 odpad!

Totální odpad. Štáfek hraje jako komparzista. Hrůza. Ten scénář není úplná sračka. Ale herecké výkony, kamera a hlavně režie, stojí za totální hovno. Celou tuhle sračku jen zíráte, jestli to co se na vás sere z obrazovky, má být jako fakt film. Jestli tohle myslí vážně. I parodie musí být kurva věrohodná. Tohle celé vypadá jako nácvik filmu. YouTubeři jsou zosobněná debilita. Ale když je chcete parodovat, tak to nemůže být víc amatérské, než ti kokoti! S takovými filmy běžte do prdele. ()

Mykie

Podvratná ceska komedie, ktera klame telem a trailery. V zaveru tomu trochu dochazi dech a dokazal bych si predstavit, ze to bude vic kulervouci. I tak ale po shlednuti prevlada spokojenost. ()

Tomatec

Je mi líto, Štáfka a Kozuba mám rád, ale tady to nějak nefunguje. Přijde mi to dost amaterský, jako kdyby partička přátel natočila home video přes víkend na chajdě. Scénář jen tak na hrubo a pak se uvidi. Magnusek je rád, že je rád, ale vyloženě neruší, spíše to celý drží po hromadě. No nic, asi jsem čekal víc, od youtuberů, že? ()

Rock4ever

Takhle jsem se u českého filmu nepobavil už roky. Fenomenální method acting "Ráďi" Magnuska, natlakované tepny, moravská ectoplasma a další žánrové finesy včetně geniálních titulků. Takhle nějak by měla vypadat pocta splasher comedy. Super svěží překvápko, doufám v kultovní status a všem tvůrcům gratuluju k odvaze tenhle jútúbovej punk přivézt k životu! Nedvědi rulez! ()

lineker

Nejvíce mne na této super silné vykrádačce bavila role Tomáše Magnuska a tak to asi být nemělo. Štěpán Kozub a jeho práce v divadle Mír je úplně jiný level.  A on byl jediným důvodem proč jsme vlastně tenhle film poctil svým zhlédnutím. ()

Mermaidee

Mám ráda černej humor. Ale většinu času jsem musela přemýšlet nad tím, kolik asi zaplatili Netflixu, aby tohle pustil. Jako studentskej snímek možná, snad. Jedinej herec (ve smyslu uveritelnosti a přirozenosti) tam byl Štáfek a na paty mu šlapal Hovňajs. Kozub WTF? Hrál, že neumí hrát? A ta krotitelka duchů ten text snad četla přímo z papíru, doufám, že se živí něčím jiným. Hodně věcí bylo díky mizerné režii, ne že ne a podruhé to nedám. Přitom to mohl být slušnej bizár. PS: Trochu se bojím, že teď fakt začnou u křížů nehody, jak všichni ti fans budou přibržďovat. Ale v duchu černýho humoru...zas potom stoupne průměrný IQ národa. ()

APLSMLS

Nám starším divákům to nedochází, ale pro mladou generaci z tohohle bude kult jako na přelomu tisíciletí Samotáři. Nás ten YouTube ještě v týhle míře minul, ale pro ně vzniklo něco svěžího a zábavnýho v rámci jejich MODLY, a v kombinaci se svižností, vtipem, odvahou a originalitou je to prostě super snímek. Kozub je génius a pár dalších mu zdatně sekunduje, velká škoda příliš zvrácenýho závěru, já mám silnej žaludek, ale vražedný sadistický porno a smích s cákáním krve do xichtu všech okolo bylo jenom hnusný, odporný, na hovno a ani za mák úsměvný, s tím jděte do prdele, škoda jinak by to byla čtyřhvězda. ()

Bagrowitz

Tak blbý až skvělý! Chápu lidi, kterým se to nelíbí a odmítají to jako hovadinu. Ale ono to podle mě trochu jako hovadina vzniklo a nehraje si to na nic víc. Jak už tu zaznělo, kombo Kozub a Štáfek boží. Štáfka jsem bral jako toho "týpka z Ulice" ale po tomhle a Vyšehradu jsem si ho vážně oblíbil. Kozub klasickej, tak jak ho máme rádi, snad i o chlup lepší než obvykle. Krev, duchařina, humor, hovno... s ničím se to nesere a jede. Třešničkou je Magnusek, díky kterému je film, za zvuku Nedvědů, ještě lepší. Ten mě pozitivně překvapil snad nejvíc. Konečné rozuzlení se povedlo, překvapilo a především pobavilo. ()

Honza.Hlavac

Myslím si ze z české produkce jeden z nejlepších komedii posledních let ale jenom diky hereckým roli Štěpána a Jakuba . Kdybych měl hodnotit pouze jako komedii tak 70% přívětivé bohužel zaslouzenych 55% ()

mistr97

Bohužel zklamání. Film mě neoslovil už kvůli tomu, že nesleduji podobné typy youtuberů, protože mi přijdou, mírně řečeno, trapní, a tak mám problém sledovat i jejich napodobování, byť parodické. Navíc Štěpán Kozub mi je prostě nesympatický (nejen v tomto filmu), včetně jeho stylu humoru, který mi nesedí. Celkový dojem alespoň trochu zvedl závěr, kde se to pořádně rozjelo. 30% ()

Vyziva

Film opravdu nefunguje jako film ani jako sled vtipných scének ani jako nic. Zasmál jsem se jednou a to jsem fanoušek obou hlavních představitelů. Vše působí neuvěřitelně amatérsky a nedovolí ponořit se do filmu nebo udržet alespoň pozornost. ()

xulux odpad!

Nechápu, že tady někteří píší, že se smáli od začátku do konce ... Tak trapnou komedii nenatočil nikdo od 90. let, totální ztráta času, možná by mi více dalo sledovat Láďu Hrušku. Ale třeba to někomu zachránilo život a hrůzou se mu nosem vyloučil nádor na mozku, aby na to nemusel koukat ... ()

yrwen

Miluju Kozuba, i když občas balancuje daleko za hranicemi trapnosti, kam už mi mozek nedovoluje zajít. Rovněž dobrý je i výkon Štáfka, který je zde takovým protipólem Kozuba, kterého tak drží nohama na zemi. Příběh nikterak zajímavý, ale hlavně u mladé generace vede k zamyšlení nad tím, koho vlastně sledují na tom youtube nebo tiktoku. Ale zas musím připustit, že když šli točit ten dokument, tak mě na moment film vtáhl a dodal tomu duši. Bohužel po chvíli nadšení z nějakého nadpřirozena a krimi nádechu jsem byl tak zklamán a znechucen závěrem, že se mi i kouty na hlavě zvětšily. Dialogy nic moc, humor až na výjimky chudý. Zkrátka nedomyšlený počin, který brzy upadne v zapomnění. 55% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD