Kým nás smrť nerozdelí

• Slovensko Pokiaľ nás smrť nerozdelí (viac)

Steve Tobias (Michael Douglas) pracuje ako tajný agent CIA na veľkej akcii, pri ktorej sprostredkúva predaj ruskej atómovej ponorky francúzskemu gangstrovi Thibodouxovi (David Suchet). Do akcie mu však zasiahne pripravovaná svadba syna Marca (Ryan Reynolds), na ktorého nikdy nemal čas. Situáciu navyše skomplikuje nič netušiaci otec nevesty Melissy (Lindsay Sloaneová), usporiadaný lekár Jerry Peyser (Albert Brooks). Ten sa po boku budúceho príbuzného načakane ocitne v svete zločinu. Oboch mužov prenasledujú aj agenti FBI. Pod vplyvom divokých udalostí sa povahovo odlišní muži sa nakoniec zblížia a spoločne čelia nebezpečenstvu. (TV Markíza)

elanius

(121/2017) / Douglasovská žánrovka s námetom ktorý proste musí fungovať. Škoda televízneho looku a nevyrovnaného tempa. Film má až moc hluchých pasáží bez podareného vtípku. (6/10) ()

mkubalikova

Kdyby tam nehrál Michael Douglas, tak bych šla s hodnocením podstatně níž. Ale parkrát jsem se od srdce zasmála. 70% P.S. Vykroucený Poirot mě zničil. ()

mandlova

Příjemná oddychovka s agentem, který převrátí život jednomu podiatrovi a oba - jako otcové nastávajících novomanželů, pořádně zamávají s jednou svatbou. Douglas si svého tajného viditelně užívá, Brooks je mile toporný a Suchet zase naprosto ďábelský!! Ďábelsky odzbrojující :-D ()

P1tr

Stárnoucí Michael Douglas jako tajný agent? Ano a kupodivu na to ještě má! Parkourové akce jako v Casino Royale od Douglase čekat nemůžeme, nicméně jako agent blízko důchodu s rodinou se dá považovat za stylového a ukazuje Bondovi jednu z možných cest, jak si počínat v pokročilém věku. ()

ssfan

Celkem slušná komedie s dobrými herci. Děj je průměrný, herecké obsazení nadprůměr, takže 3 hvězdy. Hodnocení přesně odpovídá. ()

jenik71

Tu a tam se dočkáte nějakého vtípku, ale tento film tak nějak propluje hlavou a rychle vyšumí. S Michaelem Douglasem je určitě spousty jiných a lepších filmů. Tenhle mě nechal v klidu. ()

BMAJTZ odpad!

Podle mistniho hodnoceni docela tapu jestli jsem nevidel nahodou uplne jiny snimek. Nicmene tohle byla hruza ze uz to snad ani byt horsi nemohlo. Nebylo to ani trochu vtipne. Nemelo to zadny poutavy pribeh o originalite mluvit nejde vubec. A ani jakykoli naznak herectvi treba od Michaela Douglase jsem hledal marne. ()

kenkaku

Dokonalá partie brutálně nesourodé dvojice. prakticky díky té až přílišné extrémnosti obou je každá situace kdy jsou na obrazovce spolu (píšu na obrazovce - viděno poprvé v TV) zábavná a vtipná. Samozřejmě je potřeba nebrat vše zcela vážně, ale to přece u komedií není vůbec na škodu. Berte to tedy jako komedii s nadsázkou nebo tak trochu parodii na drsné agenty CIA co není až příliš přitažená za vlasy.. Tlustá kobra... jen si vzpomenu a musím se usmívat :) ()

MARTIN*I

Neuvěřitelně blbej, trapnej a uplně hrozně béčkovej film... Ale mě se to líbí :-)) Je to celkem vtipný a nenudíte se.. Prostě taková oddechovka... ()

cab

Blazniva komedie v cele s dvojici Steve (Michael Douglas), jako tajny agent CIA a Jerry (Albert Brooks), jako obycejny pediatr . Oba maji za ukol bez problemu dovest sve ratolesti k oltari, coz se stane skoro nadlidskym ukolem kvuli Stevove praci. Nasleduji vtipne eskapady obou tatinku, kteri se hlavne z dusledku Stevova pocinani musi vyhrabat z nejedne slamastyky. Nesmim zapomenout na bozsky vystup (David "Poirot" Suchet), jako bisexualniho a fanatickeho frantika. Vse se samozrejme musi brat s radnou nadsazkou a kdo na ni pristoupi, je bohate odmenen. 70% ()

dopita

Příjemná oddechovka s několika velmi vtipnými scénami a okouzlujícím Michaelem Douglasem. Ten si natáčení viditelně užil, stejně tak Albert Brooks, který jako jeho protipól funguje bezvadně. Příjemná blbina na nedělní odpoledne. ()

wosho

Zábavné a vtipné to je, navíc to má Douglase a Sucheta. Problém je zde v tom, že to mělo rozhodně na víc. Plus v mnoha momentech děj skřípe a místy i nudí. Celkově se jedná o pohodový film k relaxaci a uvolnění, když v neděli odpoledne lije a kocovina ze sobotní noci ještě nezmizela. ()

peetriss

Velmi nenáročná blbinka, kterou si lze při správném nalazení užít bez úhony. Na pilu se tlačí jen zlehka, situačně se občas objeví zdařilá scénka či úsměvný vtip, možná je škoda poněkud vlažnějšího finále. Výborné hlavní, poněkud nesourodé, duo, kde si Michael Douglas viditelně užívá své role, stejně jako David Suchet coby protivník. Nezkrotná a emancipovaná dračice Robin Tunney je zajímavým a půvabným zpestřením, velmi sympatická je Lindsay Sloane. Hollywoodský komediální průměr, který umí vytvořit úsměv na tváři - což bohužel v továrně na sny není pravidlem. ()

Macik

Mlaťte mě,zatracujte mě,linčujte mě,ale mě se tenhle film prostě líbil!! Je to sice film, ve kterém podezírám Douglase že si ho sám pro sebe napsal, ale to ovšem nemění nic na tom ,že je to sranda a místama fážně skvělá,zvlášť v případě kdy na scénu přihází Jean-Pierre alias Hercule Poirot alias David Suchet.. :-) ()