Cooper se dozví, kdo ho postřelil; Albert se vrací s informacemi o Windomu Earlovi. (SkyShowtime)

Frajer42

Spoilery! Bohužel i tento seriál postihl syndrom dlouhé série, kde je (na rozdíl od série první) dostatek prostoru pro čurákoidní dějové linky o ubrečených melancholických otravných šulinech na motorce. Řeč je samozřejmě o nepopsatelně nudné a především naprosto zbytečné lince s tím čůrákem Jamesem, který mě sere od prvního dílu první série. Na ten jeho debilní ubrečený ksicht se nedá koukat a David Lynch mě opravdu sere, když mu dává stále více prostoru. Mimo to mě pořádně začal srát i byznysmen Horne a jeho hra na občanskou válku, ale tato linka snad byla definitivně ukončena. Na druhou stranu se hezky začíná rozjíždět dění kolem nového záporáka, který je opravdu hodně cool, takže alespoň na jeho řádění a jeho šachovou partii se mohu těšit. Jinak jde opravdu kvalita kamsi do prdele. Ze 40 minut stopáže je koukatelná sotva slabá polovina. Velmi slabé 3 kousky. ()

fabecc1222

Tenhle díl mi příjde jako takový návrat do první ligy. Většina vedlejších linek spěje do svého finále (Jih zdemoluje Sever, Jamesova blondýna zdemoluje "bratra") a když vezmu, jak některé tyto linky byli dříve otravné, tak tady to urychlení tempa pomohlo k jejich značnému zlepšení. Earle mezitím připraví převlékací trik jak z Halo Halo, že ho ani letitý přítel Cooper nemá šanci poznat, a šachová partie je konečně rozehrána. Lea je člověku až líto, ale stačí si vzpomenout, jaký byl na začátku seriálu. ()

Doomcourier

Proč se seriál soustředí na nedůležitou Jamesovu linku, nikdy nepochopím. Kdyby se místo toho soustředil na Windomovi vraždy a majorovu linku, tak by to bylo mnohem lepší a nestala by se z toho taková telenovela. ()

Yarwen

Rozvíjení mnoha dějových linek, z nichž ta Jamesova coby opraváře jaguára se chýlí ke konci (a bohužel neměla nižádnou souvislost s hlavním dějem). Leo si pořídil nového šéfa, Jossie se tomu naopak brání, Cooper si pořídil šachového poradce, neboť partie s Windomem Earlem bude mít nejspíš nepříjemné vedlejší efekty. Ale zase - ve které knize či filmu mají šachy tak důležitou roli? ()