xxmartinxx

Je to spíš o nevyužitém potenciálu, co mě mrzí - téma vyrovnání se smrtí to jen naťuklo a pointa se synem prosícím o návrat vnuka nedává smysl jako ukončení konfliktu, který spočíval v něčem úplně jiném. No nic. ()

Anderton

Už sme nemali v seriáli dlho duchársky horor, teda termín horor možno nie je najpríhodnejší. Zomknutá rodina prichádza o mamu, svokru a babku a špeciálne vnuk nesie túto stratu veľmi ťažko. Keď tu jedného dňa... ale nebudem kaziť prekvapenie. Z dnešného hľadiska nejde o nič výnimočné, potešia však slušne zahrané postavy v stave zúfalstva. A aj pointa, ktorá necháva riešenie záhady na divákovi. ()

PetrPan

Slušně děsivý duchařský horor, který předbíhá všechny ty dnešní zaříkávání démonů, záludné dámy v černém i paranormální aktivity. A stačí mu k tomu dětský telefon a pár minut gradujícího napětí.  Pár logických lapsů mne pak nemůže odradit od minimálně čtyřhvězdičkového hodnocení, docela řídce se vyskytující de facto čistý horor si  to v rámci TZ rozhodně zaslouží. ()

honajz2

Slušná atmosféra, ale zápletka je celkem slabá a na to, jak skvěle mysteriózně a divně to začne, jsem čekal přeci jenom něco víc, než z toho nakonec vypadlo. Ale přiznávám, že na tom má možná vinu moje nechuť k duchařinám, kterých jsem viděl už mnoho, spousta z nich mi přišla na jedno brdo a tenhle scénářem není bohužel žádnou výjimkou... Ale možná časem tu čtvrtou hvězdu kvůli roku vzniku přidám, nemám k ní totiž daleko. Silné 3* ()