Tai_K_B

Chirurg shání peníze na placení svých dluhů ze sázek tím, že namlouvá svým pacientům, že nutně potřebují operaci. Když zákrok nepřežijí, inkasuje pak od jejich příbuzných peníze za operační výlohy a pokud se zdráhají platit, posílá na ně vymahače dluhů, který by si jinak posvítil na něho. Tento postup zkouší i na jednoho nýmanda drobné postavy a ustrašeného vystupování, který se zdá být snadnou kořistí. Toho ovšem ztráta matky při zbytečné operaci a fakt, že by za ni měl ještě platit nebo se nechat zmrzačit, natolik vytočí, že zcela překvapivě stokilovou vymahačskou gorilu přepere, těžce zřídí a pošle do nemocnice. Za bílého dne, uprostřed rušné ulice. Když průběh šarvátky Kojakovi líčí všímavá svědkyně, zprvu jí nevěří. Když ho ale vyšetřování dovede až k onomu zakřiknutému účetnímu, riskuje nakonec vlastní kariéru, aby ho vyrval ze spárů jak podsvětí, tak bezohledného soudního systému. A co se týče fórků, tak tentokrát mě naprosto odzbrojil Saperstein, když vešel do kanceláře s kusem okousané kosti v ruce a prohlásil: „Takovou část těla kuře nemá.“ :-D ()