Policejní inspektor je přinucený vzít úplatek od majitele striptýzového klubu, aby mohl zaplatit dceři školné na vysoké škole. Kromě toho jeho dcera má úzké styky právě s majitelem onoho klubu. (zdeny99)

MM_Ramone

"Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov. Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných dielov. V poradí šiesta epizóda zo šiestej série nesie názov "The Bribe" (Úplatok). V roku 1994 ju natočil režisér Ramón Menéndez.  Prísny požiarny inšpektor Martin Zeller príde na inšpekciu do striptízového klubu, v ktorom jeho dcéra Hiley nafotila sériu erotických snímkov. Je rozhodnutý, že tento podnik nechá zatvoriť. Avšak kvôli peniazom na štúdium svojej dcéry požiada majiteľa klubu o úplatok. Toto vlastné poníženie jeho zámer zničiť tento klub ešte viac znásobí. Najme si človeka, ktorý striptízový bar vypáli. Zomrie pri tom mnoho ľudí. **** ()

Omnibus

"Peníze když šustí, dceruška se spustí." Zajímavý úvod v kryptě. Sympatický prezidentský kandidát mi svým úderným (auvajs, ruka fuč) projevem otevřel oči. V politice není důležité, kolik kostlivců, či upírů a vlkodlaků máte ve skříni, po odhalení můžete zareagovat suše, jako Crypt Keeper: "A co?" A já volám nadšeně: Ano! Naše země potřebuje svobodně zahnívajícího ducha, schopného dělat hrůzná (!) rozhodnutí. Crypt Keeper na Hrad! A nyní pár slov k příběhu požárního inspektora Zellera a jeho dcery Hiley. Peníze, přeněji řečeno hodně peněz, plus trocha striptýzu v pánském klubu. Benicio Del Toro s gaunerským šarmem sobě vlastním, bujná Kimberly Williams-Paisley a fotky z párty (nám bohužel neukázané), co všechno tam prováděla. S nechutí a remcáním přijatý úplatek, zajímavý vztah k broukům a jedna dobře upečená karma se srdíčkem na řetízku, zápachem spálených mrtvol a mileneckým road movie závěrem. ()