Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiálny text distribútora)

Hapretor

Až tak debilní, místama nechutné a trapné, nepromyšlené, nezáživné, že si to jednu hvězdu zaslouží.Francouzi si tady sáhli na dno svých možností - bohužel těch negativních. Film divákovi nic nedá:buď se střílí, nebo šuká. Když se neděje nic, jsou slyšet tupé dialogy tupých herců v tupých rolích.Chcete nějaké "vzrůšo"? Puste si rovnou kvalitní porno.Tam ten děj bude třeba lepší.Musim ale přiznat, že párkrát jsem se zasmál. Přes všechny hrůzy je to místama aspoň trochu vtipný.Jinak "ble!" ()

Rathalos odpad!

Dve skarede pi*e su na*ebane na cely svet a tak vsade je*u a zabijaju,tentokrat to Francuzsko prepisklo,je to ubohe aj ako porno,aj ako thriller,ale co cakat od "hereciek",ktore natacili len porno-filmy,samozrejme odpad...:-) ()

sup

Myslím, že hodnotit tento film po "umělecké stránce" je jeho naprostým nepochopením. Může to být špatně natočené, možná to je i naprosto mimo realitu, ale spíše myslím, že se to přítomných nějakým způsobem bolestně dotklo. Ostatně, ono "Oni tě znásilnili?" /"(souhlasné mlčení"/"Kdo to udělal?"/"To tě ani nenapadne se mě zeptat, jak mi je?" je tak palčivě přesné... ()

KdG

Bomba !, trochu černá komedie, trochu krimi a trochu porno. Nic neošizené všechno na ostro. Takových filmů jen houšť ! ()

Olafsson

Hodně špatné porno, kde se hodně a blbě kecá, hodně zabíjí a na to že tam hraje pár profíků které znám z běžné adult produkce (a to často hodně high-end levelu) málo šuká... Otřesné výkony herců a pitomý děj... Za co jsem tedy dal dvě hvězdy? Jednu za Karen, druhá za roztomile pitomou Raffaelu a třetí za to, že někde hluboko ve mně film rezonoval se skrtou touhou podniknout na vlastní kůži podobnou šílenou jízdu bez návratu.. Jsem možná blázen... Ale kdo z vás se nikdy nechtěl na všechno vy...t v podobném stylu, ať první hodí kamenem... Jo a jako vždy říkám nesledovat s dabingem ale v originálním znění! ()

Xpojntman odpad!

Ošukej mě alias Fuck me alias Baise-moi se Francouzům teda vůbec ale vůbec nepovedlo. Je to hrozný přešlap a šlapnutí vedle. Přitom docela slušnej potencial. ()

kadles

Kolik stačí aby se dvě dívky po zkušenosti znásilnění přeměnily na vražedkyně. Jediný člověk který se jedné z nich snaží pomoci skončí s kulkou v hlavě. Poté už to nemá děj. Jsou tu jen vražedné scény kvůli penězům nebo jen tak z rozmaru. Ke konci jedna z dívek umírá stejně nečekaně jako nepochopeně. Následná policejní akce a zatčení je zde snad jen, aby ten film mohl už skončit. ()

djbarrel

Taková slátaninka, drama to není, thriller už vůbec, krimi jen pomálu, na erotiku moc real, na porno málo. Prostě taková blbost, shlédnout to lze, ale netuším co tím chtěl autor vyjádřit. 8 % ()

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?

16.02.2006

Když nepočítáme sledování odpoledních telenovel, je jediný způsob, jako to zjistit: sebrat se a jít do pražského kina Aero na některé - a nebo rovnou na všechny - snímky uváděné v rámci přehlídky… (viac)