Po životě - Série 3

(séria)
všetky plagáty

Tony už sice není takový agresivní mrzout jako dřív, ale pořád se mu nedaří zaplnit prázdnotu, kterou v něm zanechala smrt milované manželky. (Netflix)

Annaroz

No dá se říct, že tentokrát to bylo o chlup lepší i když od naprosto šílené předchozí série se toho moc nezměnilo. Truchlivý hrdina stále civí na videa se svou zemřelou ženou, stále pije, stále se schází s hřbitovní kamarádkou a stále je protivně ironický. Avšak pozor! Zhruba v půli nastává podstatná změna. Začíná se zničehož nic usmívat a tento strnulý úsměv mu vydrží po celý zbytek série. Poslední díl je však dost dobrej úlet. Všichni protagonisté najdou během konání pouti své štěstí a spokojený hlavní hrdina odchází - zřejmě do věčných lovišť nebo se ožrat. Kdo ví? ()

adzedan13

Předchozí dvě série se mi líbily o dost víc. Tahle podle mě byla nejslabší, bylo tam dost zbytečných postav, děj se v podstatě nikam neposouval a v posledním díle se toho zase stalo až moc. I tak tam ale bylo několik scén, které mě dost chytly za srdce, proto nemůžu říct, že se mi třetí série vůbec nelíbila. Závěrečná scéna byla perfektní. ()

van_Gogh

Moc dobrá série jako i ty další. Těšil jsem se jak blecha. Skvělý scénář nabitý černým humorem. Trochu mě zklamal konec, čekal jsem něco víc. Popravdě, myslel jsem si, že se na konci posledního dílu, kdy odcházel se psem, zabije. Bohužel. Byl by to podle mě nečekanější konec - i když jsem ho s vírou čekal. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD