Spojené štáty čelia mimoriadne dramatickej situácii: populárneho prezidenta plánuje pripraviť o život radikálna frakcia, ktorej korene siahajú až do vysokých vládnych kruhov! Medzi anarchiou a slobodou stoja iba dvaja ľudia... Prvý z nich, Augustus Gibbons (Samuel L. Jackson), práve prežil útok na utajovanú centrálu Národnej bezpečnostnej agentúry a je na úteku. Ten druhý, absolvent výcviku u špeciálnych jednotiek Darius Stone (Ice Cube), sedí pod prísnym dozorom vo vojenskej väznici. Gibbons sa znovu ocitá v situácii, v ktorej zúfalo potrebuje pomoc outsidera - a tentoraz je týmto mužom práve Stone! Ako nový agent xXx musí odhaliť vzbúrencov vo vlastných radách a využiť jedinú možnosť, ako zažehnať hrozbu prvého štátneho prevratu v dejinách Spojených štátov... (TV Dajto)

tEnCo

Hej, kámo! Toto je moja vec... a toto je jeden hrozný "prúšvih". Adieu Bond 21. storočia! Adieu nádherná nezmyselnosť deja na úkor akcie... toto je NUDA. "No More IceCube!" - toto by lepsie zahral Ibi Maiga! (nič proti nemu nemám) - Inak povedané: This is BLACK-X-TRA-COOL-PUSSY-OCTANE-BULLSHIT-MOVIE!!! ()

E lan

Průměrné pokračování vynikajícího první dílu XXX. Ice Cube nedosahuje ani z poloviny drsnosti Vina Diesela, přesto se člověk po celý film moc nenudí a některé akční scény stojí i přes znatelnost trikových záběrů zato. ()

Forty- odpad!

Keby som si ako maly viac buchal hlavu o mantinely, mozno by sa mi to pacilo. Potrebujem ale film, nie nahodne pozliepane efekty do radoby filmu bez stipky naznaku deja. ()

Nekroskop

Americký James Bond po druhé. Mě se dvojka kupodivu líbí víc jak jednička, ale že by to byl oproti ní nějaký nářez se taky říct nedá. A vůbec ten film je zase průměrný. ()

Kingjiri

Klasika - oproti předchozímu dílu o něco větší rozpočet, ale menší zábava. Ice Cube se nedokázal Vin Dieselovýmu pojetí xXx agenta vyrovnat a vůbec se do takový role nehodil (nejen kvůli svejm otylejšim proporcím). Samuel L. Jackson si jede svuj standard, ale ocenit musim záporáka Willema Dafoe, kterej je mnohem lepší než ten předchozí. Menší palec nahoru za akční scény, ačkoliv třeba závěrečná akce (auto a vlak) byla dost předigitalizovaná. Jinak, kromě Xanderovejch hlášek byla na jedničce největší zábavou výprava do ČR, která už pochopitelně chybí. Pouze průměrná žánrová jednohubka. ()

Acrobat odpad!

Katastrofalne neukojene posobi rezia Tamagociho, ktory vedie partiu totalnych nehercov v bezbrehej akcii, ktora robi cest tak max. modremu platnu. Cierna kocka by pohladom nenasrala ani nasu sidliskovu partiu v 90.rokoch a predvadzanie akoby twistov v takomto filme posobi ko traproduktivne. Odpadova komercia taziaca zo znacky. Broznovy obal obalujuci nicotnost. ( videne 26.8.2019, HDrip) ()

rublik05

Velmi povedené pokračování, které mám moc rád, zejména kvůli super hudbě a dobré atmosféře. Námět je celkem tuctový, ovšem zejména díky Ice Cubovi a dalším postavám je film skvěle zvládnutý jak po herecké, tak i filmařské stránce. Děj má solidní tempo, oceňuji kvanta různých nápadů. Dalo by se tomu ledasco vytknout, není to snímek na bůhvíjaké ocenění, ale jako solidní akční béčko to svůj účel splňuje. 6/10. ()

Threepwood

Už jednička byla jen lehce nadprůměrná a to hlavně diky Vinu Dieslu a Praze a to v dvojce chybí.Je tu jen necool Ice Cube a nicmoc Willem Dafoe.Jen Samuel L.Jackson ujde. ()

shifter

Dve a pol *. Zaciatok slubny, trosku v style Bondoviek, po necelej polhodinke sa vsak z toho vyklubala totalna fraska, ktoru som ani nezvladol dopozerat. Len rozmyslam preco sa na to dali Dafoe a Jackson.. ()

Petus

Omg! Proč? Slovy jedné ze známých českých postav: To nemělo podtext, ani nadtext. Prostě nic. Ani tu zábavnost. Jediné, co hodnotím pozitivně byla exhibice W. Dafoa, který záporáky prostě umí a toho nádherného Mustanga. Zbytek byla marnost nad marnost, která s původním XXX, které se vůbec nebralo vážně a přitom to byla fakt sranda, nemá ale vůbec nic společného. ()

Bezda22

Já si nemůžu pomoct, ale mě se to líbilo víc jak jednička. Procentuálně zůstanu na 60%, s tim rozdílem, že dvojce dám 4 hvězdičky. Má to pár důvodů. Je to zábavnější než jednička, protože jednička se svojí drsností občas parodovala a vypadalo to dost směšně. Ice Cube, tady je drsnej, ale když ho znáte z komedií, tak je to vtipný, ale neshazuje se to, tak jak tomu bylo v jedničce. Celkově postavy a ten příběh mi příde lepší, akce je dost slušná, když pominu ten konec, ten je hodně zlej. Ale ve finále pro mě lepší, jak jednička. Neposerete se z toho, ale rozhodně vás to nezklame. ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (viac)